Canevim 7. Bölümde Neler Olacak Fragmanı, 8 – 15 Temmuz Özeti ve Analizi

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Canevim bu akşam 6. bölümünü yayınladı. Şimdi ise kritik noktadan biten diziden sonra Canevim 7. bölümde neler olacak fragmanı yayınlandımı 8 ve 15 temmuz özeti gelecek bölüm analizi hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Canevim 7. Bölümde Neler Olacak Fragmanı, 8 – 15 Temmuz Özeti ve Analizi

Canevim 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Canevim 7. bölüm 15 temmuz günü yayınlanacak. Dizinin senaryosundan edindiğimiz bilgilere göre Ceylan artık seçim yapıyor. Zamanında aşık olduğum adam dediği Ömer’i para için değişiyor. Paranın tatlı gelmeye başladığı son zamanlarda Taylan ile yakınlaşan Ceylan tercihini yaptı. Taylan’ın arkadan çevirdiği kirli oyunları fark etmeyen Ceylan yanlış karar veriyor. Ömer ise saf duyguları ile halen Ceylan’ın peşinde koşuyor.

Canevim 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Canevim Ceylan Hamile mi ?

Ceylan’ın hamile olduğuna dair sorular gelse de bunlar yersiz düşüncelerdir. Senaryoda Ceylan’ın hamile olduğuna dair birşey yazmamaktadır. Canevim 6. bölüm özetinde Ömer ile Taylan arasındaki Ceylan savaşı sonuç bulacak. Bundan sonra Ömer Taylan’ın planlarını ortaya çıkarmak için daha emin ve düşünceli adımlar atacaktır. Ancak Ceylan’ın doğruları öğrenmesi ve Taylan’ın gerçek yüzünü görmesi birkaç bölüm sonrasında olacak. O zamanlarda Ömer’e geri dönmek istese de artık girdiği yoldan çıkması pek kolay olmayacak. Ceylan artık Taylan’ın oyunlarında piyon olmuştur.

Canevim Ceylan Hamile mi ?

Canevim Gelecek Bölümde Neler Olacak 15 Temmuz Analizi

Canevim gelecek bölüm analizine baktığımızda Taylan ile Ceylan’ın yakınlaşmasını izleyeceğiz. Geçtiğimiz bölüm özetinde Ömer’den tamamen kopan Ceylan gözlü artık yeni erkeği ile mutlu olmanın hayalleri peşindedir. Para tatlıdır ancak her zaman acıyı getirir. Bunun geç farkına varacak Ceylan için siz ne düşünüyorsunuz? Ömer ile mi Taylan ile mi beraber olmalı? Ceylan’ı kime yakıştırıyorsunuz? Yorumlarınızı bize iletiniz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2019