Canevim Ceylan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Fotoğrafları

Canevim Dizisi Ceylan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Fotoğrafları

Can Evim Dizisi 

Oyuncu Damla Yılmaz 28 Haziran 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ailesi aslen Gebzelidir. Gebze’den İstanbul’a gelişleri çok önceye dayanmaktadır. Asıl adı Biran Damla Yılmaz’dır. Yengeç burcu olan ünlü oyuncu 1.64 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır. Bir kız kardeşi olan oyuncu kardeşlik bağlarına da önem vermektedir. Asıl saç rengi kumraldır. Göz rengi yeşil olan güzel oyuncu şu anda hala konservatuvarda eğitimine devam etmektedir. Küçük yaştan itibaren oyuncu olmak istediğini belirten güzel oyuncu aynı zamanda da iyi bir dizi ve televizyon izleyicisi olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Kendisi için ve geleceği için iyi yerlere gelmeyi hedefleyerek bu uğurda eğitimlerini aksatmadan titizlikle devam etmektedir.

Güzel oyuncu boş zamanlarında kendine vakit ayırmaktan hoşlanmaktadır. Resim yapmak, müzik dinlemek, arkadaşlarına vakit ayırmak ve kahve sohbetlerine katılmak günlük hayatta boş zamanlarında yapmış olduğu aktivitelerdir. Ayrıca oyuncu tam anlamı ile bir kitap kurdudur. Sürekli olarak kendini yenilemeyi sever ve düzenli şekilde kitap okur. Bunun yanı sıra boş vakitlerinde özellikle sabah yürüyüşüne çıkmayı da çok sevmektedir.

Can Evim Dizisinden Önce Damla Yılmaz Kariyeri Hakkında 

Ajans geçmişi küçük yaştan itibaren olan Damla Yılmaz, oyuncuları taklit etmeye başlayınca ailesi tarafından küçükken ajansa kaydolmuş. 15 yaşında ajansa kaydedildikten sonra birçok projede yer almıştır. İlk olarak dizi sektöründe Kırgın Çiçekler dizisi ile ünlenmiştir. ATV ekranlarında yer alan bu dizide Eylül karakterini canlandırmıştır. Yılmaz, asıl ününü Eylül karakteri ile yakalamıştır. Çılgın Dershane serisinde de oynamasına rağmen asıl ününü dizi sektörü ile yakalamıştır.

Sosyal medyada eğitimi ve kariyeri ile ilgili çok fazla içeriğe yer veren güzel oyuncu aile faktörünü de hiçbir zaman aksatmıyor. Ailesi ile birlikte sürekli olarak düzenli şekilde vakit geçirmekten hoşlanıyor. Sosyal medya hesaplarında ailesi ve özellikle de kız kardeşi ile olan fotoğrafları her zaman göze çarpıyor. Ailesinin yeri Damla Yılmaz’da her zaman farklı bir yerde duruyor. Almış olduğu projelerde de özellikle aile dizileri olmasına dikkat ediyor. ATV ekranlarına yeni taşınacak olan ve henüz tarihi kesinleşmemiş olan “Canevim” dizi projesinde Ceylan karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu, başarılarını bu projeye de yansıtmış durumda.

Aile dizisi olarak karşımıza çıkan Canevim, hayatın tüm zorluklarına rağmen bir arada kalmayı başaran ailenin başından geçen anıları içermektedir. Bu aile bağları o kadar kuvvetlidir ki, birbirine sıkı sıkıya bağlı olmaları ve çevresinde yaşanan zorluklara karşı göğüs germeleri konu edinmiştir. Dizinin senaryosu Eylem Akın, Filiz Alp Gezmen ve Murat Tura tarafından yazılmaktadır. Her kesimden ve her yaş grubundan seyirciyi ekrana kilitleyecek olan dizide yer alan oyuncular da birbirinden usta oyunculardır.

Şimdiye kadar yer aldığı projeler; Kırgın Çiçekler, Beyaz Aşk, Muhteşem Yüzyıl dizileridir. Çiçek Sepeti’nin reklam filminde yer almıştır. Çılgın Dershane filmlerinde oynamıştır.

Damla Yılmaz Sevgilisi

Damla Yılmaz oyuncu Tarık Uğur Özenbaş ile 2017 yılında kısa bir beraberlik yaşamıştır. Ardından Serdar Kayabalı ile birlikte olmuştur. Model sevgilisi Serdar Kayabalı ile uzun zamandır birliktedir.

Ekranlarda sıklıkla bir arada görülmemeye dikkat eden çift, özel yaşantısında sürekli olarak beraberdir. Bunu sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile görebilmekteyiz.

Can Evim Dizisi Ceylan Karakteri Hakkında Bilgiler Analiz

Yapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini ise Adnan Güle’nin üstlendiği Canevim dizisinin başrol kadın oyuncusu olan Biran Damla Yılmaz, Ceylan Karakteri ile adından sıklıkla söz ettireceğe benzemektedir. Şimdiye kadar rol almış olduğu dizilerdeki başarılı performansları ile göz doldurmayı başarması bunun bir kanıtıdır. Bu yeni dizinin heyecanını ve çekime dair görüntüleri de sık sık sosyal medya üzerinden özellikle instagram hesaplarından hayranları ile paylaşmaktadır. “uzun aradan sonra yine sizlerle birlikteyim” cümlesi ile çekime dair fotoğraflarını instagramdan paylaşan oyuncu, takipçileri tarafından da beğeni ile karşılandı. Canevim dizisi her yaş grubundan izleyiciyi içine çekecek bir proje olması ile gündeme gelmektedir. Bunun nedeni ise, bir aile dizisi olmasından kaynaklıdır. Oyuncu seçmelerinin hala devam ettiği dizi birçok yeni yüze de ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin içeriği de İstanbul’da yer alan geniş ve sıcak bir aileyi anlatmaktadır.

Ceylan karakteri burada akıllı ve güzel bir kızı temsil eder. Oldukça fakir olan Ceylan, kendisinin ve ailesinin başına maddi sıkıntılara dair ne gelirse göğüs germeyi bilen güçlü bir kızdır. Tek arzusu hayalinin aşkı Ömer ile evlenebilmek olan Ceylan, onu sürekli “Karam” diye sevmektedir.

Hem sevdiği insan ile evlilik hayali kurarken hem de ailesinin geçireceği zor zamanlarda yanında olmaya çalışacaktır. Ayrıca Ceylan her zaman birincil tercih olarak ailesini seçmektedir. Babasına olan sevgisi her şeyin üstünde gelmektedir. Bu nedenle bir kızın gözünden baba aşkı, bir aileye bağlılık, geçirilen zor zamanlarda ailenin birbirine destek olması güzel kavramlardır.

Bu temel olguların üzerine oluşturulmuş olan yeni dizi Canevim dizisi de birbirinden yetenekli oyuncuları sayesinde uzun zaman ekranlarda kalacaktır. Aile bağları nedeni ile de her izleyicinin kendisinde bir şey bulabileceği karakter ve sahneler olacaktır. Konusunu gerçek hayattan alması nedeni ile izleyicinin gözünde de şimdiden heyecan uyandırmıştır. Merakla beklenen yeni dizi ve Ceylan karakteri birçok kişinin gönlünde şimdiden taht kurmuştur.

Damla Yılmaz, kendi ailesine önem verdiği için dizideki Ceylan karakterini çok sevdiğini ve bu nedenle de bu projede yer aldığını yapmış olduğu röportajlarda açıklamaktadır. Şimdiye kadar aile dizilerinde yer almasını da kendinden bir şeyler bulduğu için projeye sıcak bakmasından anlamaktayız.

Can Evim Dizisi Ceylan Gerçek Adı Damla Yılmaz Fotoğrafları

 

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.