Canevim Ceylan’ın Ablası Kimdir? Elvan Gerçek Adı (Burcu Tuna)

Canevim Ceylan’ın Ablası Kimdir? Elvan Gerçek Adı (Burcu Tuna)

Canevim Dizisinin Elvan’ı Burcu Tuna

Bilindiği üzere Canevim dizisi oldukça başarılı olacağı öngörülen bir aile dizisi olarak ATV ekranlarına gelecektir. Burada Burcu Tuna da Ceylan’ın ablası rolü ile karşımıza çıkacaktır. Bir abladan beklenen her özelliği ile aileyi sarıp sarmalaması, koruyucu tutum ve davranışlarının yanı sıra içerisindeki ihtirasları ve hırsları da görmemize olanak tanıyacaktır. Canevim dizisinin konusu itibariyle aile şefkati ve sıcaklığı baba ve annede olduğu gibi ablaya da düşen görevler olacaktır. Koliba film yapımcılığında yeni bir dizinin gündeme gelmesi, hem yapımcısı hem de güçlü oyuncuları tarafından iyi oluşturulmuş bir kadro olarak öngörülmektedir. Tam da aile karakterlerinin bir araya getirildiği dizide heyecanlı günler ve içimizi ısıtacak duygular bir arada yaşanacaktır. Aile dizisi olmasının yanı sıra içerisinde bir miktar da dram barındırması sebebiyle oldukça izlenme rekorları kıracak bir dizi olacaktır. Yaz aylarında ailesi ile bir arada olan izleyiciler aile bağları güçlü filmleri özlemektedir. Canevim de hem içerdiği konu itibariyle hem de oyuncu karakterleri itibariyle gerçekten de bir aileyi ATV ekranlarından evlerinize konuk olarak getirecektir.

Burcu Tuna Hayatı

16 Mart 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Burcu Tuna Uruk tam adını kullanmak yerine, çoğu zaman Burcu Tuna ismini kullanmaktadır. Tuna ismini soyadı gibi kullanan güzel oyuncunun boyu, 1.64’tür. Kilosu 54 olan Burcu Tuna balık burcudur. Burcunu olduğundan fazla yansıttığını röportajlarında dile getiren güzel oyuncu oldukça duygusal ve hisli bir yapının içindedir. Ankara doğumlu olmasına rağmen aslen Boşnak kökenli olduğunu da hiçbir zaman inkar etmemiştir. 2006 yılında üniversite okumak amacı ile Ankara’dan İstanbul’a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarında Tiyatro bölümü mezunudur. 2011 yılında üniversiteden mezun olmasının ardından Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Ama buradaki çalışması ilk oyunculuk deneyimi değildir.

Burcu Tuna Kariyeri

Üniversite birinci sınıftayken ”Dondurmam Gaymak” filminde rol almıştır. Okul bitince de “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde dört bölüm oynamış ve Gülnihal Hatun karakterini canlandırmıştır. Sen Benimsin isimli dizide de rol almıştır. Ardından Kanal D ekranlarına gelen ve bir dönem büyük yankı uyandıran “Siyah Beyaz Aşk” isimli dizide savcının eşi olan Suna karakterini oynamıştır. 2016 yılında kısa süren yapım Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. 2015 yılında yer aldığı “Sen Benimsin” isimli dizi de oldukça kısa sürmüş ve reyting mağduru olarak yayından kaldırılmıştır. 2017 yılında Siyah Beyaz Aşk isimli dizi hayatı da oldukça kısa süren bir yapım olmuştur. Bununla birlikte tiyatroya bir dönem yoğunlaşan Burcu Tuna, 2019 yılında ATV ekranlarında yer alacak ve şimdiden tanıtımı yapılmaya başlanan Canevim dizisinde rol alacaktır. Dizinin tanıtım reklam filminde de oyunculuğunu gösteren güzel oyuncu, Elvan karakteri ile dizide bulunacaktır. Elvan, Ceylan’ın en büyük ablasıdır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.