Canevim Dizisi Final mi yapacak? Dizi kaç bölüm sürecek? Detaylar…

Canevim Dizisi Final mi yapıyor? Dizi kaç bölümden oluşacak?

Atv ekranlarında ilk bölüm heyecanı 27 mayıs pazartesi ekranlara yansıdı. Yapımcılığını Koliba filmin yaptığı Canevim dizisi beklenilenin aksine reytinglerde dibi görerek ekranlara kötü bir giriş yaptı. Söz , Çukur gibi fenomen dizilerin final yaptığı haftada ilk bölümü ile ekranlarda yayın hayatına başlayan Canevim dizisi ilk bölümünde düşük reyting aldı. Reyting sıralamasına kötü bir giriş yapan Canevim dizisi 33. sırada 1.18-5.49 gibi kötü bir islenme oranıyla ilk bölümünü geride bıraktı. Peki ilk bölümde bu kadar düşük reyting alması Canevim dizisi final mi yapacak? sorularını akıllara getirdi.

 

Koliba film ve Atv için bu kötü sonuçlar aslında bekleniyordu Canevim dizisinin reytinglerde çakılması tahmin ediliyordu ama sezon finallerinin ve finallerin yoğun olduğu haftada izleyicilerin bu dizilere akın etmeside yeni dizilerin önünü kestiği kesin. . Canevim dizisi ilk bölümden sonra ise bir hafta bayram arası vererek 2. bölümü ile bayramdan sonra Atv ekranlarında olacak.

Canevim yaz dizisi duygu yüklü dramatik bir dizi olacağı kesinleşti. Bir yaz dizisi olarak şen şakrak cıvıl cıvıl neşeli bir dizi olması gerekirken  Canevim dizisi tacize uğrayan bir kız ve tacizci bir sapık ile yaza giriş yaptı. Canevim dizisini Kırgun Çiçekler dizisine benzetmişler dizideki oyuncuların Kırgın Çiçeklerden oluşması tepki topladı Canevim dizisinde Özgür Çevik’in sapık bir adam olması izleyenleri şaşırttı çünkü eski dizisinde iyi bir öğretmen olarak rol alan Özgür Çevik Canevim dizisinde bir sapığı canlandırıyor taciz ettiği kişi ise eski öğrencisi Biran Damla Yılmaz….Bu olaylar izleyicilerin pek hoşuna gitmedi çok farklı karakterlerle karşımıza çıkan Canevim dizisi 13. bölümü göremeden final yapabilir.

Dizide Aras Aydın ve Biran Damla Yılmaz birbirlerine yakışan bir çift olmuşlar. Canevim Taylan karakteri  Özgür Çevik yerine başka biri olsaydı sanki dizi dahada iyi olabilirdi. Canevim dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Ceylan karakteri ile Aras Aydın’ın canlandırdığı Ömer karakteri arasında güzel bir aşk var. Bu aşk Canevim dizisin çok yakışmış ve bu aşk diziyi kurtarabilecek konuların başında bizce.. Canevim dizisi Ömer ve Ceylan’da hayat bulacak. Ömer ve Ceylan her şeye rağmen aşklarından vazgeçmeyip izleyicilerin beğenisini kazanacaktır. İzleyiciler Ömer ve Ceylan’ın aşklarına inanırsa onlara sahip çıkacaktır ve diziyi ayakta tutacaktır. Ancak buda uzun süre diziyi ayakta tutmaya yetmez biran önce Canevim dizi ekibi kadrosu yönetmeni senaristi bu olaya el atarak diziyi reytinglerde yukarı çıkarmanın yollarını bulmaları gerekecektir.

Canevim Final mi yapacak? Dizi kaç bölüm olacak?

Canevim dizisi yapımcısı Koliba Film ile Atv arasında imzalanan 13 bölümlük bir süreç var. Böylece Canevim dizisi reytinglerde dibe vurmazsa Canevim 26 ağustos pazartesi 13. bölümüne kadar devam edecektir. Canevim dizisi çalışanlarına başarılar diliyoruz umarum bu kötü başlangıç güzel sonuçlarla devam eder.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Canevim Dizisi Final mi yapacak? Dizi kaç bölüm sürecek? Detaylar… (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019