Canevim Dizisi Müjgan Kimdir? Bilgileri (Ezgi Şenler)

Canevim Dizisi Müjgan Kimdir? Bilgileri (Ezgi Şenler) Canevim dizisi Atv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak. Canevim dizisi oyuncuları kesinleşti. Sete çıkıldı çekim mekanları dizi ekibi artık herşey belli. Bizlerde sizlere bu konumuzda dizinin oyuncularından birisi olan Ezgi Şenler’i tanıtacağız. Canevim dizisinin Müjgan’ı Ezgi Şenler’in bilgileri konumuzun devamında…

Ezgi Şenler Canevim dizisine katıldı. Canevim dizisi oyuncu kadrosunda Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna ve Ömrüm Nur Çamçakallı yer alıyor. Canevim dizisi Koliba Film imzası taşırken yönetmenliğini de Adnan Güler yapacak. Canevim dizisi senaristleri Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can oldu. Canevim dizisi ekibi bu şekilde.

Canevim dizisi konusunda da iki gencin aşk hikayesi anlatılacak. Dizinin başrol oyuncuları olan Aras Aydın ve Biran Damla Yılmaz arasındaki aşkı izleyeceğiz. Yan rollerin hikayeleri de diziye renk katacaktır elbette. Yan başrol için de Ezgi Şenler’i söyleyebiliriz. Güzelliği ile başrol oyuncusunu geri de bırakabilir güzel oyunculuk performansı sergilediği takdirde.

Canevim dizisi Ezgi Şenler Müjgan Kimdir?

Ezgi Şenler 1993 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Operasında bale eğitimi almıştır ve Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale eğitimi almıştır. Güzel oyuncunun ilk oyunculuk deneyimi Bodrum Masalı dizisi olmuştur. Güzel oyuncu genç bir yetenektir. Bu zamana kadar 2 projede yer almıştır. Profesyonel dans hayatına devam etmektedir.  Bu zamana kadar 2 dizi de yer almıştır. Biri Bodrum Masalı diğeri ise Nefes Nefese.

Genç ama başarılı bir oyuncu olan Ezgi Şenler’in yeni dizisi Canevim de Müjgan karakterini canlandıracaktır. Canevim dizisinde Müjgan’ı canlandıracak olan Ezgi Şenler  Ceylan’ın kardeşidir.
Canevim Dizisi Müjgan Kimdir

YORUMLAR

  1. merhaba seni ilk gördüğümden beri çok ama ölesiye sevenlerdenim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.