Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor? Canevim Dizi Mekanları Neresi?

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor? Canevim Dizi Mekanları Neresi? Canevim dizisi hazırlıklarına hız verildi. Dizi yakın zamanda sete çıkarak nisan mayıs ayı gibi ekranlarda olmayı hedefliyor. Canevim dizisi için oyuncu arayışları devam ediyor. Yeni oyuncuların dahil olduğu dizinin çekim yerleri seti nerede mekanları neresi bu konu hakkında bilgi vermek istedik sizlere.

Canevim dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Senaryosunu Filiz Alpgezmen Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın yazdığı Canevim dizisi yapımcılığılı Ata Türkoğlu yapacak. Canevim dizisi yönetmenliğini ise Adnan Güler üstlenecek. Canevim dizisine 5 yeni oyuncu dahil oldu. Canevim dizisine katılan Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın ve Burcu Tuna ile minik yetenek Ömrüm Nur Çamçakallı bilgilerini konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Canevim dizisinin başrolü Kırgın Çiçekler dizisi ile tanınan başarılı ve güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz dizide Ceylan rolünü canlandıracak.  Canevim dizisi seti nerede, çekim mekanları neresi olacak henüz belli değil. Canevim dizisi oyuncu kadrosu tam belli olmasa da yeni katılan isimleri paylaşıyoruz. Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna ve Ömrüm Nur Çamçakallı Canevim dizisine yeni katıldılar.

Canevim dizisine katılan oyuncu Simge Selçuk Kimdir? 1975 Ankara doğumludur. Simge Selçuk’un rol aldığı diziler şöyle; Ferhunde Hanımlar, Çiçek Taksi, Ayrılsakda Beraberiz, Acemi Cadı,Küçük Kadınlar, Galip Derviş, Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol aldı.

Canevim dizisine katılan diğer oyuncu da Nihan Büyükağaç Kimdir? 1981 İstanbul doğumludur. Nihan Büyükağaç’ın rol aldığı diziler; İkizler Memo- Can, Cesur ve Güzel, Gönül İşleri, Muhteşem Yüzyıl, Yer Gök Aşk, Fırtına dizilerinde rol aldı.

Canevim dizisine katılan diğer oyuncu da Zuhal Gencer Kimdir? Zuhal Hanım 1961 İstanbul doğumludur. Esir Şehrin İnsanları, Hanımın Çiftliği, Sinekli Bakkal dizilerinde rol aldı. Canevim dizisi oyuncuları hala tam olarak açıklanmasa da görüşmeler devam ediyor. Canevim dizisi oyuncuları netleşince senaryo yazıldığı için sete çıkılacaktır.

Canevim dizisi seti adresi mekanı bilgilerini de sizlerle paylaşacağız. Canevim dizisi set mekanı ve çekimlere ait resimler geldikçe set adresi bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. Canevim dizisi ile ilgili bilgileri sizlerle diğer konularımızda paylaşmıştık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor? Canevim Dizi Mekanları Neresi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019