Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Hikayesi Fragmanı (Atv)

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Hikayesi Fragmanı (Atv)… Canevim dizisi için hazırlıklara başlandı. Canevim dizisinin başrolü ile anlaşıldı. Yapım şirketi ve yönetmeni belli olan Canevim dizisi ile ilgili detayları konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Burada Canevim Dizisi Oyuncuları ve Kadrosunu tek tek sizlere sunmaya çalıaşcağız.

Canevim dizisi yakında Atv ekranlarında yayınlanacak. Canevim dizisi Koliba Film imzası taşırken yönetmenliğini de Adnan Güler üstleniyor. Canevim dizisi başrol kadın oyuncusu da ile görüşmeler de olumlu sonuçlandı. Canevim dizisi kadın başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz oldu. Erkek başrol için de arayışlar devam ediyor. Canevim dizisi diğer oyuncular için de cast çalışmaları devam ediyor.

Canevim dizisi oyuncu kadrosuCanevim Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Yönetmen Senarist Kim?

Koliba Film’in hazırlamış olduğu bu güzel yeni dizi atv için hazırlanıyor ve bu sezon bir çok dizi ile ön planda olan Atv bakalım Can evim dizisi ile de aynı başarıyı gösterecek mi?  ‘Canevim’ dizisi, kesinleşen oyuncularıyla her gün sosyal medyada gündemde ve adeta hiç düşmüyor. Canevim dizisinin yönetmeni Adnan Güler’in olduğunu hemen belirtelim.  Canevim adlı diziyi Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme alıp senaryosunu yazıyorlar.

 Canevim dizisinin konusu nedir neyi anlatıyor Canevim dizisinin Hikayesi nedir?

Senaryosu oldukça merak konusu olan ‘Canevim’ dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın baş rollerinde oynayacağı ve Ceyhan adlı karaktere hayat vereceği güzel gözlü fakir bir genç kız olan ‘Ceylan’ın hikâyesini konu alıyor Canevim dizisi. Canevim dizisinde İyi kalbiyle dikkat çeken Ceylan, Aras Aydın’ın oynayacağı ‘Maraz Ömer’ lakaplı büyük aşkıyla evlilik planları yapmaktadır. Yani dizinin ilk başında Ceylan Maraz Ömer aşkı var. Anne babası hayatta olmayan ve inşaat işleriyle uğraşan Ömer’in hayattaki tek yakını hacı annesidir. Maraz Ömerin hacı annesini (Bedia Ener) canlandırıyor.

Canevim dizisinde Ceylan rolü Biran Damla Yılmaz

Biran Damla Yılmaz 1986 yılında Gebze’de doğdu. Biran Damla Yılmaz küçük yaşta ajansa yazdırıldı ailesi tarafından. Bu sayede oyunculuk alanında gelişmesi teşvik edildi. Biran Damla Yılmaz ilk kez Ada filminde rol aldı. Çılgın Dershane, Beyaz Yalan dizilerinde rol aldı. Son olarakta Kırgın Çiçekler dizisinde oynadı. Burada oynadığı Eylül karakteri ile tanındı ve çok sevildi.

Canevim dizisinde Ceylan kimdir

Canevim dizisinde Maraz Ömer rolü Aras Aydın

2 Temmuz 1989 tarihinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu Aras Aydın’ın ilk dizisi Öğretmen Kemal olmuştur. Aras Aydın’ın rol aldığı yapımlar; Şefkat Tepe, Kiraz Mevsimi, Nolur Ayrılalım, Altınsoylar ve son olarak Masum Değiliz dizilerinde oynadı. Aras Aydın davul, gitar ve piyano olmak üzere 3 farklı enstüman çalabilmektedir.

Canevim dizisinde Maraz Ömer

Canevim dizisinde Maraz Ömerin Hacı Annesi rolü Bedia Ener

1954 Uşak doğumludur. Başarılı ve tecrübeli oyuncu son olarak İsimsizler ve Çifte Saadet dizilerinde rol aldı. Çokça dizide ve filmde rol alan Bedia Ener çok iyi bir sinema filmi seslendirme sanatçısıdır.

Canevim dizisinde Maraz Ömerin hacıannesi

Canevim dizisinde Maraz Ömerin Annesi Günnur rolü Zuhal Gencer

1997 yılında Kocaeli Devlet Tiyatrosunun kurucuları arasında yer almıştır. Hala da Kocaeli Devlet Tiyatrosu bünyesinde çalışmaktadır. Rol aldığı yapımlarla en iyi kadın oyuncu ödülü almıştır 2 defa. Başarılı ve tecrübeli oyuncu Zuhal Gencer en son Gülizar dizisinde rol almıştır. Yıllardır bir çok dizi film ve tiyatroda görev almıştır.

Canevim dizisinde Maraz Ömerin babası Hamza rolü Rıza Akın

Rıza Akın 1957 Adana doğumludur. 40’dan fazla film ve dizide oyuncu olarak görev aldı. Ulusal ve uluslararası filmlerden ödüller aldı. Kardeş Payı dizisindeki rolü ile sevilerek izlenmiştir. Adana Altın Koza ve Rotterdam film festivallerine danışmanlık yapmaktadır. Rol aldığı en bilindik yapımlar şöyle; Yuvamdaki Düşman, Maral En Güzel Hikayem, Kardeş Payı, Alev Alev, Tövbeler Tövbesi. Bir çok filmde ve dizide de rol almıştır.

Canevim dizisinde Maraz Ömerin kız kardeşleri Müjgan (Ezgi Şenler), Elvan (Burcu Tuna) ve Ayşe’yle (Ömrüm Nur Çamçakallı) Canevim dizisi Müjgan (Ezgi Şenler)

Canevim dizisi Müjgan (Ezgi Şenler)

Canevim dizisi Elvan (Burcu Tuna)

Canevim dizisi Elvan (Burcu Tuna)

Canevim dizisi Ayşe (Ömrüm Nur Çamçakallı)

Canevim dizisi Ayşe (Ömrüm Nur Çamçakallı)

Canevim dizisi Ceylanın komşusu Aytül (Münire Apaydın)

Canevim dizisi Ceylanın komşusu Aytül

Canevim dizisi Ceylanın zengin komşusu Feryal Tanbay (Nihan Büyükağaç)

Canevim dizisi Ceylanın zengin komşusu Feryal Tanbay

Canevim dizisi Feryal Tanbay’ın kızkardeşi Melis (Simge Selçuk) Canevim dizisi Melis

Canevim dizisi Melis kimdir

Canevim dizisi Feryal Tanbay’ın oğlu Taylan (Taylan Ceylanı taciz eder ve tokadı yer)

Canevim dizisi Özeti Hikayesi: Maraz Ömer bir gün Kars’taki bir şantiyeye çalışmaya gider. Annesi Günnur (Zuhal Gencer), babası Hamza (Rıza Akın), kız kardeşleri Müjgan (Ezgi Şenler), Elvan (Burcu Tuna) ve Ayşe’yle (Ömrüm Nur Çamçakallı) oldukça fakir bir hayat süren Ceylan aile bütçesine katkı sağlamak için mahalleden komşuları Aytül’le (Münire Apaydın) zengin bir kadın olan Feryal Tanbay’ın (Nihan Büyükağaç) ev işlerine yardıma gider.

Feryal Tanbay görkemli evinde kızkardeşi Melis (Simge Selçuk) ve şımarık oğlu Taylan’la yaşamaktadır. Taylan evinde verdiği havuz partisinde servis işine yardım eden Ceylan’ı taciz eder. Sinirlenen Ceylan’ın eğlence peşinde olan Taylan’a attığı sert tokat büyük bir intikamın da başlangıcı olur.

Canevim dizisi yönetmeni Adnan Güler oldu. Canevim dizisi senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura yazıyor. Dizinin hazırlıkları daha yapılıyor. Bu yüzden de çekimleri yaz başında başlayacak muhtemelen. Yaz sezonuna hazırlanıyor olabilir dizi. Yaz sezonunda Atv ekranlarında başlar sonrasında reyting durumu başarılı olursa yaz sezonunda yayınlanır. Sonrasında reyting durumu iyi devam ettiği takdir de yeni sezon Atv ekranında yer almaya hak kazanır. Bakalım yeni dizi bu konuda başarılı olabilecek mi?

Canevim dizisi kadın başrolü için Biraz Damla Yılmaz ile anlaşıldı. Biran Damla Yılmaz Kimdir?

1997 Gebze doğumludur. Dizi ve oyunculuk sektörüne küçük yaştan beri ilgili olan oyuncu 14-15 yaşında da bu sektöre girdi. İlk olarak Ada isimli filmde rol alan Biran Damla Yılmaz sonrasında Çılgın Dersane filminde rol aldı.  Show TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Yalan dizisinde Nesrin karakterini oynayan oyuncu dizinin final yapmasıyla diziden ayrılmıştır.

Biran Damla Yılmaz’ı asıl meşhur eden yapım Kırgın Çiçekler dizisi oldu. Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül’ü canlandırdı. Gecekondu mahallesinde annesi kardeşi ve üvey babası ile yaşayan Eylül üvey babasının ona karşı yakın davranmasının ardından bu durumu annesine söyler.

Annesi de Eylül’ün kocasına göz koyduğu ve onu elinden almaya çalışacağını düşünerek Eylül’ü yetimhaneye verir. Bu şekilde başlayan dizi de Eylül ve onun kader arkadaşı 4-5 kız ile kardeş gibi yaşarlar ve hayatın onlara getirdiği tüm yüklere birlikte göğüs gererler.

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Hikayesi Fragmanı (Atv) hakkında yeni bilgileri ve haberleri bu sayfada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Canevim Dizisi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı yönetmeni senaristi kimdir, yardımcı oyuncu kadrosu ve figüran olmak için sizlerde başvuruda bulunabilirsiniz.

Atv’nin yeni Dizisi Canevim’in kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı! Buna göre Diziye son olarak Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna ve minik Oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı dahil oldu. Canevim dizisine son katılan oyuncular Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna ve minik Oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı oldular:

Canevim dizisi oyuncuları

Canevim dizisi oyuncuları ve ilk fragmanı yayınlandı, Canevim dizisinin tüm oyuncularının analizlerini tek tek özel ve detaylı olarak paylaştığımız sayfalar mevcut. Site içerisinde Canevim Dizisi Günnur kimdir?, Canevim Ömer kimdir? Canevim Hamza Kimdir? Canevim Minik Ayşe kimdir diye aratarak detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Canevim dizi tüyoları bölümler yayınlanır yayınlanmaz eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Canevim Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti Hikayesi Fragmanı (Atv) (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019