Canevim Dizisinde Çalan Şarkılar Canevim Dizi Müzikleri

İlk bölümün yayınlanması ile Canevim dizisinde çalan şarkılar çok arandı. Sizin için Canevim dizi müzikleri hangileri dizi içerisinde çaldı araştırıp derledik. Dizi içerisinde dinlediğiniz tüm şarkıları bölüm adı ile birlikte bu sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni ve eski şarkıları konumuzda inceleyelim.

Canevim Dizisinde Çalan Şarkılar Canevim Dizi Müzikleri

Atv’nin hüzünlü yaz dizisi ilk bölümde aldığı reytingler dolayısı ile hayal kırıklığına uğramış olsa da dizi şarkıları çok beğenildi. İkinci bölümünü bayram tatili içerisine denk geldiği için ilk bölüm tekrarı yayınlamaya karar veren dizideki müziklerimizi hatırlayalım. Canevim çalan Altın Yüzüğüm Kırıldı, Grup Abdal şarkısı ile dikkat çekti. Aslında Canevim ilk bölümde çalan türkü de diyebiliriz. 2017 yılında sözleri yazılmıştır.

Canevim Selda Bağcan’ın söylediği şarkı Bu Hayat Böyle mi Olur şarkısı da çok arandı.  Şarkı Düşen Hep Yerdemi Kalır adı ile de bilinen eski bir şarkıdır. Yıllar öncelerinde özellikle gece mekanlarında sıkça çalınan anlamlı şarkı Canevim ilk bölüm içerisinde verildi.

Canevim bölüm dizisinde çalan şarkılar

Canevim ilk bölüm çalan Hayat Denen Sonsuzluğun şarkısı da çok beğenildi. Özelikle temiz ses tonu ile Ayfer Vardar’ın seslendirdiği şarkı Canevim 1. bölümde çaldı. Sır albümüne ait bu şarkının da tamamını sizin için araştırıp ekledik. Konumuzun sonunda bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2019