Canevim Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Canevim Hangi Gün Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Sezon dizilerinin bitmesi ile kanallar birbiri ardına yaz dizilerini tanıtmaya başladılar. Peki ya bu sezonun dramatik dizisi Canevim hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor ? Yeni bölümlerinin hangi gün yayınlandığını merak edenler Atv kanalından izlemesi gerekecek.

Dram Türk dizilerinin olmaz ise olmazı olarak dünyaca biliniyor. Balkan ülkelerinden, Uzak Doğu ve Avrupa ülkelerine kadar yayılan dizilerimiz ile gurur duyuyoruz. Bunlardan bir yenisini ise Atv kattı. Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrol oynadığı dizi 2019 yaz sezonu sonunda yine gün içi yayınları ile devam edecek. Koliba Film yapımcılığındaki dram dizi için ise Atv ile gün pazarlığı sürüyor.

Canevim hangi gün yayınlanıyor sonunda yerini buldu. Yaz aylarında hafta sonuna alınan dizilerin reyting kaybı olması nedeni ile pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri toplam tv izleyicisinin en çok olduğu olarak kabul ediliyor. Bunun içerisinde ise pazartesi akşamı toplam reyting olarak en değerlisi kabul edilirken rakiplerin de fazla olması ile tercih sebebi olmayabiliyor. Şuan için konuşulan günün Canevim hangi gün yayınlanacağı konusunda salı yada çarşamba günü izleyicisi ile buluşacağı yönünde bizlere bilgi veriyor.

Canevim tekrarı ise yaz ayı boyunca sık sık gün içerisinde verilecek. Bunun ile alakalı can evim tekrarı konumuzu ziyaret ederek kaçırdığınız bölümlerin hangi gün tekrarı yayınlanacağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Atv’nin resmi web sitesi aracılığı ile ücretsiz Canevim tekrarı bölümlerini de izleyebilirsiniz. Canevim hangi gün izleyicisi ile buluşacağında size ilk veren site olacağımızdan bookmark eklemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece yayınladığımız dizi haberlerini ilk siz öğreneceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=tbhYCE4GlwI

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.