Canevim Neden Yok Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Ne Zaman 12 Ağustos

ATV’de Canevim neden yok yayınlanmıyor 12 ağustos yeni bölüm ne zaman yayınlanacak dizi yayından kaldırıldı mı? Herkesin merak ile açtığı televizyonda bu akşam Canevim yeni bölüm yayınlanmıyor. Günü mü değişti hangi gün oldu hepsi konumuzun ayrıntılarında.

Canevim Neden Yok Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Ne Zaman 12 Ağustos

Canevim 12 Ağustos Neden Yok ?

ATV’de yayınlanan 2019 yaz dizileri arasında iyi reyting almayı başarmış Canevim bu akşam neden yok yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ? Canevim 12 ağustos yeni bölüm yayınlanmayacak. Bu akşam ATV’de diziyi bekleyenler yerine Pamuk Prenses ve Avcı isimli yabancı sinemayı görünce şaşırdı.

Canevim 12 Ağustos Neden Yok ?

Canevim Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak ?

Canevim dizisi yeni bölüm 12 ağustos yerine 19 ağustosa ertelendi. Günü mü değişti diye Canevim dizisinin takipçileri çok mesaj atıyor. Panik yapılacak bir olayı olmadığını bu gün Canevim evim neden yok diye merak edenlere bayram olduğunu hatırlatalım. Dolayısı ile büyük bölüm başı maliyeti olan dizileri bayram gibi ulusal tatil günlerinde yayınlamak mantıklı olmuyor. Bu yüzden dolayı yeni bölümünü bu hafta es geçip 19 unda yayınlayacaklar bilginize.

Canevim Yeni Bölüm Hangi Gün Yayınlanacak ?

Canevim bugün neden yok yayınlanmıyor 12 ağustos yeni bölüm ne zaman yayınlanacak hangi gün diye araştırma yapanlar için hazırladığımız konumuzu okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Siz de düşüncelerinizi bize yazın.

Canevim bugün neden yok yayınlanmıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2019