Canevim Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekimler Yapılıyor? - Dizi Haberleri – Oyuncuları

Canevim Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekimler Yapılıyor?

Atv’nin merakla beklenen yeni dizilerinden birisi olan Canevim’in çekimleri başladı. Bu sezon yayınlamış olduğu diziler ile sezona damga vuran Atv ekranlarının yeni dizisi de adından çok söz ettirecek gibi görünüyor. Bizde bu konumuzda Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Canevim Dizisi Hangi İl İlçede Çekimler Yapılıyor? ve Canevim Dizisinin seti nerede kuruldu manzaralı yerler neresi diye sizlere yazmak istiyoruz.

Bu sezonun en iyi dizilerini yayınlayan Atv oldukça güçlü bir kadrosu bulunan ve yapımcılığını Koliba Filmden Ata Türkoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini ise Adnan Güler’in yaptığı Canevim dizisinin çekimlerini başlattı. Dizinin ilk bölümü İstanbul Beykoz’da çekiliyor. Beykoz dışında bir çok yer de çekimleri devam edecek olan Canevim dizisinin çekildiği mekanları ve setten resimleri paylaşmaya devam edeceğiz sizler için.

Canevim Dizisi Nerede ÇekiliyorCanevim Dizisinde çok iyi bir kadro var demiştik. İşte oyunculardan bir kısmı: Biran Damla Yılmaz (Ceylan rolü), Aras Aydın (Ömer rolü), Nihan Büyükağaç (Feryal Tanbay karakteri), Simge Selçuk (Melis Korkmaz karakteri), Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ömrüm Nur Çamçakallı gibi başarılı oyuncularla başlayan çekimler son hız devam ediyor. Canevim Dizisinin çekim mekanlarına dair yeni bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz güncel bilgileri.

Bunu Gördün mü>>  Damat Bayıldı Nasıl Başvuru Yapılır Formu Nereye Gönderilir ve Tüyolar

Canevim dizisinin konusu Nedir? Dizi oldukça güzel bir yaz dizisi olacak gibi görünüyor. Maraz Ömer isimli öksüz ve yetim bir delikanlı ile onun aşık olduğu Ceylan isimli oldukça fakir bir kızın ölümsüz denebilecek güçlü sevgisini aşkını izleyeceğiz Canevim dizisinde. Ceylan ve Ömer evlilik planları yaparken; Ömer’in yolu Kars’a düşer, Ceylan’da temizlik yaparak para kazanmaya başlar. Ancak burada başına gelenlerden sonra zor günler yaşayan Ceylan Ömer ile uzun ve zor bir yolculuğa başlar. Hikaye böyle kısaca..

Canevim Dizisinin çekildiği mekanlar Neresi?
Canevim Dizisinin Nerede Çekildiğini, Canevim ile ilgili Hangi İl İlçede Çekimler Yapıldığını bir kez daha yazarak ileriki günlerdeki yeni çekim mekanlarının sizlere güncellenerek aktaracağımızı belirtelim. İstanbul Beykoz’da çekilen dizinin şimdilik mekanı burası olsa da ileriki günlerde farklı alanlarda çekimlerin süreceği, hem yoksulluğu anımsatan mekanların hemde zengin ve lüks semtlerin dizide kullanılacağını şimdiden belirtelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2019