Canevim Nevra Kimdir ? Fulya Aksular İnstagram Hesabı

ATV’nin başarılı Canevim Nevra kimdir ? Yeni oyuncu transferi ile yayınladığı Canevim 9. bölüm fragmanındaki karakter merak edildi. Nevra karakterini kim oynuyor hangi oyuncu ? Fulya Aksular kimdir, Canevim dizisindeki rolü ve görevi ne olacak? Menajerlik ajansı ve instagram hesabı nedir ?

Canevim Nevra Kimdir ? ( Fulya Aksular )

Canevim 9. bölüm’de diziye yeni dahil olan karakteri kim oynuyor ? Sizler için Canevim Nevra kimdir araştırdık. Fulya Aksular ‘ın canlandırdığı Nevra, geçmişten günümüze taşıdığı Ceylan ‘dan gizlenen sırlarla bir anda ortaya çıkar. Taylan ‘a kabus yaşatmaya başlar. Ceylan ve Ömer ‘e yaşatılan tehlikeler ve oynanan kirli oyunlar Nevra ‘nın gelişiyle boyut değiştirecek.

Canevim Nevra Kimdir ? Fulya Aksular

Fulya Aksular Kimdir ?

Fulya AKSULAR, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Aynı zamanda İstanbul Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. 42 yaşındaki Fulya Aksular 1978 doğumludur. Kökeni Yugoslavya Bosna Hersek’ten gelmektedir. Tiyatroya ilgisi ablasını bir gösteride izlerken başlamıştır. O günden sonra çalışmaları meyve vermiş Şan tiyatrolarında baş rollerde yer almıştır

Fulya Aksular Kimdir ?

Canevim Nevra, Fulya Aksular Fiziksel Özellikleri :

  • Boyu: 1,67 m
  • Kilosu: 58 kg
  • Göz Rengi: Yeşil
  • Burcu: Aslan
Canevim Nevra Fulya Aksular Fiziksel Özellikleri :

Canevim Nevra, ( Fulya Aksular  ) Oynadığı Diziler

Yetenekli oyuncu birçok tiyatro oyunundan sonra medya dünyası ile tanışmış önemli projelerde yer almıştır. İşte Nevra karakteri Canevim dizisine gelene kadar geçtiği yollar.

  1. GÜLPERİ
  2. KANATSIZ KUŞLAR
  3. SEVDA’NIN BAHÇESİ
  4. MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM
  5. BENİM ADIM GÜLTEPE
  6. OKS ANNELERİ
Canevim Nevra ( Fulya Aksular  ) Oynadığı Diziler

Canevim Nevra, Fulya Aksular ‘ın Menajerlik Şirketi ve İnstagram Hesabı Nedir ?

Özel hayatını paylaşmayı sevmeyen oyuncu aktif instagram hesabı ya da farklı bir sosyal medya kullanmamaktadır. Ancak kendisi hakkında görüş ve önerilerinizi bağlı bulunduğu Ebru Küçükakar Menajerlik Ajansına iletebilirsiniz. Kendilerine @ebrukucukakarmenajerlik tagı ile instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

Canevim Nevra Fulya Aksular İnstagram Hesabı Nedir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019