Canevim Ömer (Aras Aydın) Kimdir? Kaç Yaşında Bilgileri

Canevim Ömer (Aras Aydın) Kimdir? Kaç Yaşında Bilgileri

ATV’nin yeni dizisi Canevim Ömer gerçek adı Aras Aydın olan yakışıklı oyuncu kaç yaşındadır? Canevim ömer nerelidir sevgilisi kim gibi sorular dizinin ilk fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sorulmaya başlandı. Başarılı bir kadro ile Haziran ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Canevim dizisi tanıtımından ilk fragmana kadar herkes tarafından merak edilmeye başlandı bile, daha önce de Can Evim Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler var yazımız da da uzun uzun yönetmenden senariste kadar bilgiler vermiştik. Bu yazımız da Can evim dizisinin Ömer’i kimdir nerelidir bunlardan detaylıca bahsedeceğiz.

Canevim dizisi Koliba Film tarafından Atv için hazırlanan yeni bir yaz dizisi kadrosunda Canevim Dizisi Ömer’i yani Aras Aydın’ın yanı sıra bir çok diziden tanıdığımız isimler var bunlar; Biran Damla Yılmaz, Bedia Ener, Zuhal Gencer, Hamza Rıza Akın gibi.

Canevim dizisinin Maraz Ömer’i; Aras Aydın Eskişehir doğumlu 1989 doğumlu olan yakışıklı genç oyuncu 30 yaşında, boyunu merak eden Ömer hayranları Aras Aydın 1.85 boyundadır. Müziğe olan ilgisini daha önce yapılan röportajlarda da söyleyen Aras Aydın Davul, Piyano ve gitar çalmakta başarılıdır. Dizinin içerisinde de Ömer’in gitar ile çaldığı bir müzik olacağından şimdiden şüphemiz yok.

Daha önce İnadına Aşk dizisinde oynayan Aras Aydın Tiyatro bölümü mezunudur, Canevim dizisinde Ömer karakterini canlandıracak olan Aras Aydın Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşadığı yönünde haberler ile de anılmıştı.

Canevim Ömer’in Sevgilisi Kim?

Aras Aydın’ın Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşadığı bir çok haber sitesinde yer almış kendi instagram hesaplarında da paylaşmışlardı.

Canevim Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=sq9OYYlUvyM

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.