Canevim Ömer Öldü mü? Fikret Öldürü mü? Diziden Ayrıldı mı?

17 haziran Canevim Ömer öldü mü? Fikret’in emir verdiği ve sabahı görmesin dediği Ömer’i takip ettirdi. Ömer’in zayıf anını kollayarak gözünü kırpmadan tuzağına düşürdü. Herkesin merak ettiği daha ilk bölümlerinden Canevim Ömer öldü mü? Bir sonraki bölümde diziden ayrıldı mı devam edecek mi ne olacak ?

Canevim Ömer Öldü mü Fikret Öldürü mü Diziden Ayrıldı mı

Canevim 17 haziran özeti Fikret’in Ömer hakkında oyunları ile devam etti. Mekanından kız kaçırılmasına kızan Fikret, Ömer’in ölüm fermanını imzaladı. Şimdilerde herkesin merak ettiği ise Fikret Ömer’i öldürecek mi? Dizinin finalinde kritik noktada kalan bölüm reytingleri toplamayı başardı. İlk bölümünün yanlış tarihte yayınlanması ile düşük share alan Canevim dizisi hızlı devam etti. 17 haziran günü ise Ömer’in hayatta kalıp kalmayacağı geceye damgasını vurdu.

Canevim Ömer Öldümü

Taylan ile Ceylan aşkı bir diğer konu oldu. Taylan’ın annesi bu ilişkiye izin vermezken Taylan her geçen gün Ceylan için deli olmaya devam ediyor. Çiçekleri kabul etmeyen Ceylan Taylan’a her ne kadar bir daha bunu yapmamasını söylese de Taylan benim sana hayat borcum var bırak bu hayatım senin olsun borcumu ödeyeyim der.

Canevim Fikret Ömer’i öldürecek mi, öldürdü mü

Fikret Ömer’i hemen öldürmez. Önce hürriyetine el koymuş bir sandalyede bağlamıştır. Kendisine gelen Ömer çıkar yol arar Fikret diye bağırır ancak sesini duyan olmaz. Ömer için zor anlar başlamıştır. Çıkışı olmayan bir eve Fikret’in esiri olarak girmiştir. Şimdilerde merak ettiğimiz Canevim Ömer öldü mü ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.