Canevim Ömrüm Kimdir? (Küçük Ayşe) Kaç Yaşındadır?

Canevim Ömrüm Kimdir? (Küçük Ayşe) Kaç Yaşındadır?

Ömrüm Nur Çamçakallı 3 Mayıs 2010 tarihinde doğmuştur. 9 yaşındadır ve boğa burcudur. Bir boğa burcunun tüm özelliklerini fazlası ile üzerinde barındırmaktadır. Oldukça başarılı ve hırslı olduğu minik olmasına rağmen çalışmalarda gözlerden kaçmamaktadır. Şuanda İstanbul’ da yaşayan Çamçakallı 3. Sınıfa gitmektedir. İlk oyunculuk deneyimi de gene ATV stüdyolarında parlamıştır.

Ömrüm Nur Çamçakallı Kariyeri

“Kırgın Çiçekler” dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Kısa ve küçük roller ile oyunculuk hayatına diziden giriş yapmıştır. Tatlı ve şirin görünümü sayesinde hemen keşfedilmiş ve dizilerin aranan küçük oyuncusu haline gelmiştir. Sempatik yapısı, renkli ve boncuk gözleri, cimcimeliği ile hem görünüş olarak ekrana yakışmakta hem de başarılı rol yetenekleri ile ekranların hakkını vermektedir. 2018 yılında “Can Kırıkları” isimli dizide de küçük ve etkili rolleri bulunmaktadır. Bunun ardından Star TV’de yayınlanan ve gene 2018 yılında gerçekleşen “Fazilet Hanım ve Kızları” isimli diziye kendi ismi Ömrüm ile girmiştir. Burada üstün oyunculuk yeteneğini konuşturarak küçük yaşına rağmen kekeme ve dilsiz rolünün hakkını vermiştir. Yıldızı burada parlayan minik oyuncu ardından Fox TV’deki No: 309 isimli dizide de oyunculuğunu konuşturmaya devam etmiştir. Bu dizilerde bahsi geçen rollerin hakkını vermesinden dolayı, “Canevim” dizisinde de hayat verdiği Ayşe rolü için kendi izleyici kitlesini oluşturacağa benzemektedir. Sempatik tavrı sayesinde “Canevim” dizisinin maskotu olmayı da şimdiden başarmıştır.

Canevim Ömrüm Nur Çamçakallı

ATV’nin büyük ilgi uyandıran dizisi “Canevim” yeni reklamını yayınladı. Bununla birlikte dizide yer alan oyuncu kadroları ve dizinin görüntüleri de ortaya çıkmış oldu. Nisan ayından beri hem kadro belirlemeleri hem de çekimler ile birlikte haber niteliğinde olan bu bilgiler artık kesinleşti. “Canevim” dizisi izleyici ile buluşmak için gün sayarken, burada daha önceden de ekranlardan görmeye alışık olduğumuz minik güzel oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı da dizideki yerini aldı.

Ceylan’ın en küçük kardeşi rolünde izleyiciler ile Canevim dizisinde buluşacak ola Ömrüm Nur Çamçakallı, rolünün hakkını veriyor. Ayşe karakterine hayat verecek olan Çamçakallı, dizide de tıpkı gerçek hayattaki gibi oldukça tatlı ve ağzı laf yapan, şirin mi şirin küçük kız kardeştir. Her şeyden haberi olan küçük kız kardeşi kendi üslubu ile oynayacak olan minik oyuncu, minik yıldızlar kategorisinde oldukça fazla dizide yer almıştır.

Bir aile dizisi ve bir aşk dizisini iç içe barındıran Canevim, oyuncuları ile göz doldururken yeni yüzlere de yer vermektedir. Ömrüm Nur da minik oyuncu kadrosundan diziye girmiş yeni yüzlerden bir tanesidir. Yıldızının bir anda parlaması ve girmiş olduğu her dizide sevilerek izlenmesi nedeni ile Canevim dizisinde de sevileceği ve bu rolün de hakkını vereceğinin şüphesi bulunmamaktadır. Küçük yaşına rağmen oldukça fazla kabiliyeti olması dizi yapımcılarının da gözünden kaçmamıştır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.