Canevim Simla Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

ATV’nin sevilen dizisi Canevim’e yeni iki oyuncu eklendi. 15 Temmuz günü yayınlanacak olan Canevim 7. bölümde iki yeni oyuncu karşımıza çıkacak. Simla ve Yener karakterleri fragmanda görüldü. Peki Simla’yı oynayan kimdir ? Esin Alpoğan Mertöz’ün gerçek hayatını ve dizi içerisindeki rolünü sizlere anlatalım. Canevim Simla kimdir yakından tanıyalım.

Canevim Simla Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Esin Alpoğan Mertsöz Kimdir ?

Esin Alp 1979 yılında Ankara’da doğmuştur. Koliba Film’in 2019 yaz projesinde yer alan Esin hayatının çoğunu avrupa ülkelerinde geçirmiştir. Hollanda, Yunanistan ve İsviçre’de uzun yıllar kalmıştır. Eğitim hayatına fransız okullarında başlamış Amerika University of Massachusetts Tiyatro ve İletişim bölümünden diploma almıştır. İki ana dal diploması vardır. Oyunculuk üzerine kendisini geliştirmek isteyen Asin Alppoğan Mertöz kimdir ? Tiyatro bölümünden sonra Londra Academy of Music and Dramatic Arts’ta bir üniversite daha bitirmiştir. Güzel ouncu tanıştığı İngiliz Tom Harvey ile dünya evine girmiş ancak bu birliktelikleri kısa sürmüştür. Yaklaşık bir yıl kadar sonra, ikili ayrılık kararı alarak boşanmıştır. Geçtiğimiz sezonda Görkem Mertsöz ile dünya evine girerek soy adını kimliğine işletmiştir. 14 Temmuz 2018 yılında evlendiği Türk eşi ile birlikteliği devam etmektedir. Güzel oyuncu Esin Alpoğan Mertöz kimdir merak ettikleriniz nedir ?

Esin Alpoğan Mertsöz Kimdir ?

Canevim Simla Hangi Dizide Oynuyordu ?

Unutma Beni İstanbul, Canan, Ben Onu Çok Sevdim, Çakallarla Dans, Kara Bela, Kırgın Çiçekler, Naciye, Altınsoylar, İstanbul Story ve Hayat Sırları gibi önemli projelerden kendisini tanıyoruz. 2019 yaz dizisi olarak ATV kanalında yayınlanan Koliba Film’in sponsorluğundaki Canevim dizisinde Simla karakterini oynamak için imzaları attı. Güzel oyuncumuzu instagram hesabı üzerinden @esinalpogan tagı ile bulabilirsiniz. Takip ettiğinizde mesaj atabilir dilek eleştiri ve önerilerinizi kendisine yazabilirsiniz. Yaşına rağmen genç gösteren oyuncumuza başarılar diliyoruz.

Canevim Simla Hangi Dizide Oynuyordu ?

Canevim yeni bölümü 15 Temmuz 2019 tarihinde yayınlanacak. Pazartesi Canevim 7. bölüm izleyicileri karşısında Hem Simla karakteri ile Esin Alpoğlan’ı hem de diziye yeni dahil olan Yener karakteri ile Yusuf Baymaz’ı izleyeceğiz. Geçtiğimiz bölümde ise diziye Christina dahil olmuş ayrı bir renk katmıştı. Reytinglerin iyi olması nedeni ile önünü görebilen Koliba Film dizi setini ve senaryosunu genişletmeye karar vermiş gibi görünüyor. Gelecek bölümde bizi daha bir çok yeni oyuncu sürprizi beklediğini tahmin ediyoruz. Siz dizinin genişletilen senaryosu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kış sezonunda da Simla’nın oynadığı Canevim dizisini izlemek ister miydiniz ? Düşüncelerinizi bize sayfamızın altındaki yorumlar kısmından iletiniz. Tüm diziler hakkında ne güncel ve yeni haberleri takip etmek için dizihaberi.tv sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayınız.

Canevim Simla Hangi Dizide Oynuyordu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.