Canevim Taylan Kimdir ? Özgür Çevik Daha Önce Oynadığı Diziler

Dizinin başrol oyuncularından Canevim Taylan kimdir ? Hastanede yoğun bakımda kaldığı dönemlerde başından ayrılmayan Ceylan ile ileriki bölümlerde aşk yaşayacak Taylan annesi ile sorunlar yaşamaktadır. Taylan Ceylan’a ulaşamadığı sürece daha çok aşık oluyor.

Canevim Taylan Kimdir Özgür Çevik Daha Önce Oynadığı Diziler

Canevim Taylan Kimdir ?

Taylan’ın annesi Ceylan’ı istememektedir. Taylan ise Ceylan’ın kalbine girebilmek için deli olmaktadır. Yolladığı orkide çiçekleri de kabul etmeyen Ceylan Taylan’a yaptıklarından dolayı kızmaktadır. Her defasında Taylan Ceylan’a ona bir hayat borcu olduğunu söyler. Ceylan ise benim görevimdi yaptım kabul etmiyorum senden bir şey istemiyorum diye sert ve soğuk sözler ile Taylan’ın kalbini kırar. Canevim 17 haziranda yaşananlar sadece bir kıvılcım. Her ne kadar Taylan’ın annesi bu ilişkiyi istemese de Taylan Ceylan’dan vaz geçmeyecek ileriki bölümlerde romantik anları bize izleteceklerdir.

Canevim Taylan Kimdir

Gelelim gerçek hayatta Canevim Taylan kimdir Özgür Çevik hakkındaki bilgilere.

ATV’nin yaz dizisi projesininde başrol oyuncusu olan Özgür Çevik’i tanıyalım. Özgür 27 mayıs 1981 Ankara doğumludur. Ailesi küçük yaşta İstanbul’a taşınmış ve Özgür burada uzun yıllar yaşasa da çocukluğunda göçebe hayatı yaşamıştır. İlkokula Amasya ilimizde giderken ortaokula Lüleburgaz’da gitmiştir. Liseye Bingöl’de başlayan Özgür, Kocaeli’nden mezun olmuştur. Çocukluğunu yaşadığı memleketine ise 1999 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü kazanarak dönmüştür. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Canevim Taylan kimdir dediklerinde benim diyebileceğini ? 8 yılda üniversiteyi tamamlamış aynı zamanda müzik alanında da kendisini geliştirmiştir.

Canevim Taylan Hangi Dizide Oynuyordu ?

Ünlü oyuncu 2004-2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde oynamıştır. Niko karakteri ile çok sevilmiştir. Bu zamana kadar çok ön planlarda rol almasa da Kiraz Mevsimi dizisi dahil birçok projede yan karakter olarak rol almıştır. İlk defa 2019 yılı yaz dizisi Canevim, ATV kanalında Taylan olarak karşımıza baş rol oyuncusu olarak çıktı. Lise yıllarında rock müziğe olan ilgisi onu albüm çıkartmaya kadar yükseltti. Çıkardığı albüm ile beklediğini alamadı. Kendisi ilk olarak Akademi Türkiye yarışma programında kendisini medya alemine tanıtmıştır. Kırgın Çiçekler dizisi ve Vali filmleri sanatçı Özgür Çevik’in parlamasına yardım etti. Sanatçımızı @ozgurcev instagram tagı ile takip edebilirsiniz. Özgür Çevik’in sevgilisi kimdir ? İlayda Akdoğan ile aşk yaşamaktadır.

Canevim Taylan Hangi Dizide Oynuyordu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019