Canevim Taylan ve Ceylan Arasında Aşk Yaşanacak mı ? Annesi oyunu bozacak mı?

Hastanede geçirdiği zor günlerde yanından bir an ayrılmayan Ceylan’a karşı kalbi dolan Taylan 17 haziran bölümünde dikkat çekti. Taylan ve Ceylan arasında aşk yaşanacak mı beraber olacaklar mı? Ceylan Taylan’ı kabul edecek mi Canevim dizisinde neler olacak?

Canevim Taylan ve Ceylan Arasında Aşk Yaşanacak mı ? Annesi oyunu bozacak mı?

Komada hastanede yattığı sıralarda sürekli yardım eden ve yanından bir an olsun ayrılmayan Ceylan, Taylan’ın kalbine girmiştir. Canevim 17 haziran bölümünde Taylan yatakta yattığı sırada bir anda Ceylan’ın kolunu tutar. Şaşıran Ceylan’a sana bir hayat bir can borcum var der. Ceylan elini alarak odadan uzaklaşır. Ancak bu yakınlaşma annesi tarafından takdir edilmemektedir. Canevim 17 haziran özeti içerisinde aşk üzerine yaşananlar seyircisini ekrana kilitledi. #canevim tagı ile twitter üzerinden ulaşabileceğiniz dizide heyecan devam ediyor.

Canevim Ömer kızı verecek mi

Ömer kızı mafyanın elinden kaçırır. Dükkanını basan mafya ise Ömer’in kafasına silah dayar. Ancak etraftaki inşaat işçileri ellerinde kürek ve baltalar ile mafya adamlarının etrafını sarar. Sağ çıkamayacağını görenler ortamı terk eder ancak izleri kötü olmuştur. Şimdi ise Canevim Ömer kızı verecek mi? Ceylan ile Taylan aşkına annesi ne diyecek nasıl engelleyecek ? Güzel bir yaz dizisi izlemeye devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Canevim Taylan ve Ceylan Arasında Aşk Yaşanacak mı ? Annesi oyunu bozacak mı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019