Canevim Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Gün ?

Canevim Tekrarı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Gün ?

Beykoz’da çekilen Atv’nin yeni dizisi Canevim tekrarı ne zaman saat kaçta hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor ? Yaz dolayısı ile planların zamansız geliştiği dolayısı ile Canevim tekrarı izlemek isteyen kullanıcılarımıza bülten oluşturduk.

Atv’nin yeni yaz dizisi olarak bilinen Canevim ilk bölüm tekrarı hemen ardından yayınlandı. Dizinin ilk  bölüm fragmanı ile büyük ilgi ve beklenti uyandıran dizinin ilk bölüm tekrarı ise pazartesi ve cuma günleri gün içi saatlerde tekrar yayına alınacak. Canevim ilk bölüm reytingi ile yapımcısı olan Koliba Film’i memnun ettiği görülüyor.

Uzun süre Blu Tv mi yoksa Tv kanalı mı arasında seçim yapmakta güçlük çeken Koliba Film Atv ile anlaşması üzerine yerini belli etti. Dizi konusunda Türkiye standartlarındaki bir ailenin yaşadığı zorluklar karşısında nasıl aile içi bağ kurup yaşam mücadelesi verdiği anlatılıyor. Çok ünlü kadrodan oluşmayan dizi seti oyuncuları sayesinde düşük maliyeti oturan Koliba Film yaz sezonu boyunca kesintisiz bölümlerini yayınlayacağının sinyalini de vermiş oldu.

Canevim tekrarı izlemeden önce ilk bölümden tanıdığımız oyunculara bir göz atalım.
Dizide Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik başrollerde oynuyor. Diğer oyuncular ise Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi enler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömür Nur Çamçakallı dizinin ilk bölümünde yer alan isimler oldu.

Sizin için ilk bölüm tanıtım videosunu yayınladık buyurun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019