Canevim Yener Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Canevim dizisine 15 temmuz günü bir yeni oyuncu katıldı. Simla karakterinden sonra aynı bölümde ortaya çıkan Canevim Yener kimdir ? Yener karakterini oynayan oyuncu Yusuf Baymaz’ın gerçek hayatı ve geçmişi hakkında detayları sizin için araştırdık.

Canevim Yener Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Yusuf Baymaz Kimdir ?

Adanalı Yusuf Baymaz kimdir ? Yakışıklı oyuncu 172 Cm boyunda 59 kiloda akrep burcudur. 5 Kasım 1989 yılında doğmuştur. Yeşil gözleri ile dikkat çeken başarılı oyuncu Canevim yeni bölümde oynamak için yapımcı ile imzaları atmış dizi setine dahil olmuştu. Tiyatroya ilgisi çocukluğundan beri olsa da üniversite tercihini Gaziantep Üniversitesi Biomedikal Bölümü üzerine yapmıştır. Mezun olarak diplomasını eline alan genç yetenek üye olduğu medya ajansı sayesinde dizi dünyasına hızlı giriş yapanlar arasında.

Yusuf Baymaz Kimdir ?

Canevim Yener Nerede Oynuyordu Hangi Dizide ?

Yener’in daha önce oynadığı dizileri sizin için araştırdık. İlk dizi hayatına 2013 yılında başladı. Fatih Harbiye dizisinde Emre karakterini oynuyordu. O yıllarda ATV’de yayınlanan dizi çok fazla reyting alamadığı için final yaparak ekranlara veda etmişti. Biz ise kendisini yine ATV’de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinde tanıdık. Deniz Bolışık, Ahmet Varlı, Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar ve Fatih Al ile birlikte oynadığı dizi Yusuf Baymaz’ın gerçek deneyimi oldu diyebiliriz. Kanatsız Kuşlar dizisindeki Suat karakteri ona Canevim dizisindeki Yener kimdir sorusuna cevap olarak döndü. Üçüncü projesi olan Canevim için elinden gelenin fazlasını yapmak içi senaryoyu dikkat ile okuyan Yusuf Bey’i başarılı oyunculuğundan dolayı tebrik ediyoruz.

Canevim Yener Nerede Oynuyordu Hangi Dizide ?

Canevim Yener Kimdir ?

Adanalı oyuncu 30 yaşında Biomedikal bölümü mezunudur. Geçtiğimiz haftalarda diziye dahil olan Christina’dan sonra 15 temmuz bölümünde Simla ile birlikte fragmanda görüntülenmiştir. Analiz bölümündeki arkadaşlarımız hemen dizi içerisindeki Yener’in Yusuf Baynaz olduğunu tespit etmiştir. Genç ve yakışıklı oyuncumuzun resimlerini görmek için instagram hesabını takip edebilirsiniz. Kendisini sosyal medyada @yusufbaynaz0 tagı ile bulabilir kendisine eleştirilerinizi ya da düşüncelerinizi yazıp gönderebilirsiniz. Yeni dizisi olan Canevim Yener kimdir sorusuna yanıt olan Yusuf Bey’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Gelecek sezonda yayına devam etmesi düşünülen Canevim dizisi yeni oyuncuları ile kadrosunu güçlendirerek senaryosunu genişletmeye devam ediyor.

Canevim Yener Kimdir ?

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.