Cansu Dere 2019-2020 Yeni Dizi Projesi Nedir ? Hangi Kanalda Yayınlanacak

Güzelliği ile izleyenleri etkileyen usta oyuncu Cansu Dere 2019-2020 yeni dizisi nedir ? Cansu Dere’nin dizisi hangi kanalda yayınlanacak ? Güzel oyuncu Med Yapım ile imzaları attı. Peki Cansu Dere’nin yeni dizisinin konusu ne diğer oyunlar kim hepsi konumuzun ayrıntılarında.

Cansu Dere 2019-2020 Yeni Dizi Projesi Nedir ? Hangi Kanalda Yayınlanacak

Cansu Dere’nin Dizisi Hangi Kanalda 2019-2020

Yukarıda da okuduğunuz haberimize giriş bölümünde güzel ve tecrübeli oyuncunun yeni dizisi için Med Yapım ile anlaştığını belirtmiştik. Yaklaşık iki yıldır dizi ve film setinde bulunmayan ünlü sanatçı doğru projeyi arıyordu. Nippon TV fuarında satın alınan projenin cast çalışmaları hızlandırıldı. Eylül’ün son haftası ilk bölümünün yayınlanması planlanan ve Cansu Dere’nin 2019-2020 dizisi hangisi sorusunun cevabı olması beklenen dizi için bir son dakika haberi geldi. 18 Temmuz 2019 tarihli güncel haberimiz için okumaya devam… 🙂

Geçtiğimiz sezon Türkiye Yunanistan Survivor yarışması ile önceki yıllara göre büyük hit kaybı yaşayan TV8 elindeki dizileri de kaybedince yeni arayışlara girdi. Kızım dizisi ve Jet Sosyete’nin gelecek sezonda TV8’de yayınlanmayacak olması kanala alması gereken yeni kararlar getirdi. Dizi yayınlarına karşı olan Acun Ilıcalı bu sezonda da iki yada maksimum üç diziye yer verecek. Bunlardan birisi de Cansu Dere’nin dizisi olacaktı.

18 Temmuz 2019 tarihli Son Dakika Cansu Dere Yeni Dizi Haberi:

Daha önce Acun Ilıcalı ‘yla Cansu Dere ‘nin birlikte fotoğrafları yayımlanmış ve yeni dizi için anlaştık diye bildiri yayımlanmıştı. MED Yapım ‘ın sosyal medyadan yaptığı 18 Temmuz 2019 tarihli yeni açıklamada “Cansu Dere ile yapılan bu anlaşma tarfların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır” bildirisi yayımlandı.

Peki, Cansu Dere ‘nin 2019-2020 dizisi olacak mı ve hangi kanalda yayınlanacak ?

Cansu Dere’nin Dizisi Hangi Kanalda 2019-2020

Uzun zamandır sessizliği koruyan güzel oyuncu yukarıda son dakika olarak verdiğimiz duyurudan sonra 2019-2020 sezonunu da projesiz mi geçecek? Hep beraber bekleyip bu sorunun cevabını öğreneceğiz… Hayranları 2019 ‘da Cansu Dere ‘yi yeni dizi projelerinde görmek istiyor. Bakalım Cansu Dere fanlarının isteklerine nasıl cevap verecek?

MED Yapım – Sözleşmesi İptal Edilen Cansu Dere 2019-2020 Dizisinin Konusu Nedir Tv8

Televizyon yayınları fuarında görücüye çıkmış projeye Med Yapım talip oldu. Yapımcı firması ile anlayan Med Yapım yabancı bir dizinin Türkçe uyarlamasını yapacak. OASİS olarak bilinen A Love Story yurt dışında izlenme rekorları kırmış bir dizidir. Ülkemizde ise böyle büyük bir projenin başrol oyuncusu Cansu Dere olarak önce açıklandı sonrasında vazgeçildi. Başrol kimin olacak? TV8’in 2019-2020 dizileri arasındaki güzel projede neler olacağını merak ediyorsanız yabancı dizi sitelerinde orjinal halini izleyebilirsiniz. Senaryosunun da Türkçe’leştirildiği dizide orjinal versiyonu ile çok farklılıklar olsa da omurgası aynı devam edecek.

Cansu Dere 2019-2020 Dizisinin Konusu Nedir Tv8

OASİS / A Love Story Türkçe Oyuncuları Kimdir ?

İlk olarak Baş Rolünü Cansu Dere’nin oynaması planlanan dizi kadrosu için görüşmeler devam ediyor. Kulislerden gelen haberlere göre ise geçtiğimiz sezon Şahin Tepesi dizisinde oynayan Erkan Sarpkaya rolü ile Kaan Taşener düşünülüyor. Geniş oyuncu kadrosuna sahip olan OASİS oyuncu kadrosuna Kalp Atışı dizisindeki Ali Asaf Denizoğlu’nu eklemek istiyor. Gerçek adı Gökhan Alkan olan ve birçok yapımda başrol oynamış usta oyuncu şu anki en yakın ihtimallerden birisi. Bir diğer görüşmeye gelen isim ise Kızım dizisindeki Cemal adı ile bildiğimiz Serhat Teoman oldu. Henüz bir oyuncu ile imza atılmamış olsa da görüşülen oyuncular ile cast çalışmalarını paylaşan Med Yapım kısa zaman içerisinde A Love Story Türkçe oyuncu kadrosunu açıklayacak.

OASİS / A Love Story Türkçe Oyuncuları Kimdir ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2019