Cansu Dere Anne Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak Yeni Sezon

Cansu Dere Anne Dizisinden Sonra Hangi Dizide Oynayacak Yeni Sezon.. Cansu Dere dizisi mankenlikten oyunculuğa geçen bir isim. İki mesleğini de layıkıyla yapan ünlü isim geçen sezon rol aldığı Anne dizisiylede kendisinden söz ettirmeyi başardı.

Cansu Dere Kimdir bun hatırlayalım öncelikle. Cansu Dere 14 Ekim 1980 Ankara doğumludur.  Cansu Dere 1.76 boyundadır ve bu uzun boyu ona mankenlikte çok avantaj sağlamıştır. Cansu Dere arkeoloji bölümü okurken yarıda bıraktı ve modellik yapmaya başladı. 2000 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında 3. oldu.

2000 yılından sonra da Ntv ve Kanald de çeşitli programlarda sunuculuk yaptı. Cansu Dere 2006 da Sıla dizisinde başrol oynamasıyla da başarı merdivenlerini tırmandı. Son Osmanlı Yandım Ali filminde de rol aldıktan sonra ekranlarda uzun soluklu olan ve reyting rekorları kıran Ezel dizisinde rol aldı 2009 yılında.

Cansu Dere rol aldığı yapımlar; Alacakaranlık, Metropalas, Avrupa Yakası konuk oyuncu, Güz Yangını, Sıla, Kabuslar Evi, Ezel, Altın Kızlar, Beyaz Gece, Anne

Cansu Dere’nin rol aldığı diziler reytinlerde her zaman üst sıralarda oldu. Cansu Derenin oyunculuğu ve güzelliğinin etkisi de vardır elbette bu durumda. Cansu Dere geçen sezonda son olarak Anne dizisinde rol aldı. Kore Mother dizisi Türk versiyonu oan dizi senaryo gereği de bittiği için final kararı aldı sezon sonunda bitirildi.

Cansu Dere yeni sezon için yeni bir proje ile anlaşma imzalamadı. Projeleri değerlendiren oyuncu yeni bir anlaşma imzaladığında sizlere sitemizden duyuracağız. Cansu Dere kiminle başrol oynasın istersiniz? Cansu Dere nasıl bir dizide rol almalı sizce? Yoruma yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Mehmet akif alakurt la oynasin

  2. Cansuyu çok seviyorum ve anne dizisinin yeniden devam etmesini istiyorum eğer başka dizi olursa mehmet Akif Alakurt la oynamasıni isterim

  3. Burak ozcivitle oynasin isterim

  4. Bi daha anne rolunu oynarsa cok iyi olur

  5. Cansu Dereyi çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.