Cansu Dere’nin Yeni Dizisi Tv8 Ekranlarında Olacak

Cansu Dere’nin Yeni Dizisi Tv8 Ekranlarında Olacak

Şahsiyet dizisinde rol alan Cansu Dere Yaz sezonu için Acun Ilıcalı nın kanalı TV8 de yeni bir dizi projesinde yer alacak, Cansu Dere’nin Tv8 Ekranlarında yayınlanacak olan dizi için şimdiden çalışmalara başladığı görülüyor. Acun Ilıcalı ile beraber yemek yiyen Cansu Dere’yi kanalına transfer eden Acun Ilıcalı çok mutlu tecrübeli oyunda eski dizilerin de ki başarıyı yaz boyunca tv8 de izleyeceğimiz yeni dizisiyle de sürdereceğe benziyor.

Cansu Dere’nin Yeni Dizisin de Fatih Aksoy imzası olacak
Fatih Aksoy kimdir tv8’in Yeni Dizisi ;

Dadı dizisiyle tanıdığımız ve bir çok projede imzası bulunan ünlü yapımcı Fatih Aksoy Acun ılıcanın kanalında Cansu Dere ile beraber yeni dizi trafiğine başladı, Fatih Aksoy eski yıllarda Kim500 Milyar İster, PopStar Yarışması, Buzda Dans gibi bir çok bilenen yarışma ve diziyi izleyici ile buluşturmuştu. Yaptığı başarılı film,dizi ve yarışma programları ile aranan isim olan Fatih Aksoy, Acun Ilıcalı ile anlaşarak yaz sezonunda tv8 de efsane bir dizi çekmeye kararlı bizden söylemesi. Dizi hakkında detaylar geldikçe bu sayfaya ekleyeceğiz.

Cansu Dere’nin Daha Önce Hayat Verdiği Dizi Karakterleri;

1 – Eyşan

Ezel Disinde Eyşan karakterine hayat vermişti ve çok sevilmişti. Kenan İmirzalıoğlu ile başrollerine üstlenen ünlü oyuncu bu dizide çok sevilmişti.

2 – SILA Dizisinde SILA

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019