Cansu Tosun Yeni Sezon Dizide Oynayacak Mı Hangi Dizide Rol Alacak?

Cansu Tosun Yeni Sezon Dizide Oynayacak Mı Hangi Dizide Rol Alacak? Cansu Tosun genç ve güzel oyuncu bir çok dizide rol aldı. Bunları sizlerle paylaşıp yeni sezonda yaptığı anlaşmayı da anlatacağız. Cansu Tosun Kimdir? Bu zamana kadar hangi yapımlarda rol aldı?

Cansu Torun Bilgileri;  1988 Almanya doğumludur ancak anne ve babası Kayserilidir. 4 yaşından beri Alman markalarının reklam yüzü oldu. İstanbula menajeriyle tanışınca geldi ve oyunculuğa başladı.  2010 yılında İstanbula gelince BKM de oyunculuk eğitimi aldı. ve modellik yapmaya da devam etti.

2011 de Trt de yayınlanan Küçük Hanımefendi ile dizi oyunculuğa başlamış oldu. 2012 de Kayıp Şehir dizisinde rol aldı. 2013 Bugünün Saraylısı, 2016 Göç Zamanı, 2016 Familya, 2017 Bir Deli Sevda dizilerinde rol aldı. Cansu Tosun bu genç yaşına rağmen oldukça başarılı yapımlarda ve usta oyuncularla çalışma şansı yakaladı.

Böyle başarılı bir oyuncu bundan sonra hangi dizide rol alacak? Cansu Tosun şimdilik resmi olarak bir proje için imza atmadı. Ancak yeni sezonda bir yapımla anlaşma imzaladığında sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Cansu Tosun sizce nasıl bir dizide ve rolde oynamalı?

Cansu Tosun yeni sezon dizisinde kiminle başrolü paylaşsın istersiniz? Cansu Tosun un oyunculuğuu nasıl buluyorsunuz beğeniyor musunuz? Yorum sizin…

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.