Çarkıfelek 24 Ağustos Cuma Yarışma Soruları Finali Kim Oynadı Kazandı Mı?

Çarkıfelek 24 Ağustos Cuma Yarışma Soruları Finali Kim Oynadı Kazandı Mı? Çarkıfelek yarışması bayramda da eğlendirmeye devam ediyor. Çarkıfelek’te Kurban Bayramının 4. gününde şanslı evli çiftler yarışıyor. Evli çiftler Çarkıfelek’e konuk oluyor ve yarışma sorularını bilmek için yarışıyorlar.

Çarkıfelek 24 Ağustos Cuma günü yarışacak olan evli çiftler Çiğdem-İsmail İşçan, Duygu-Burak Çavuş ve Zeynep-Selçuk Aydın. 24 Ağustos cuma günü Çarkıfelek yarışmasında her zaman olduğu gibi öncelik çocukların. Çocuklar yarışıyor ve ödüller kazanıyorlar. Emre Karayel’de çocukları eğlendirmek için elinden geleni yapıyor. Saklambaç bile oynuyor onlarla stüdyoda.

24 Ağustos cuma Çarkıfelek’te yarışmacılar hep tek başına yarışırlardı. Bu sefer çift olarak yarışıyorlar. Birbirleri hakkında komik detayları anlatıyorlar bu durum herkesi güldürüyor. Çarkıfelek te her akşam bir ünlü de yarışmaya konuk oluyor.

Çarkıfelek Kurban Bayramı 4. gün programına da Tarık Mengüç konuk oluyor. Şarkılarıyla seyircileri ve yarışmacıları coşturmaya gelen Tarık Mengüç eğlenceli şarkılar seslendiriyor. Bayramda büyüklerinizi ziyaret ettiyseniz ve son bayram akşamında evdeyseniz güzel bir bayram akşamı geçirmek için Kanal D ekranlarına davetlisiniz.

Çarkıfelek 24 ağustos cuma programı yarışmacılarından finale kim kaldı? Final sorusu neydi? Doğru cevabı verip ödülü kazanabildi mi? Bu soruların cevaplarının hepsini sizlerle paylaşacağız.

Çarkıfelek 24 Ağustos Cuma günü yarışacak olan evli çiftler Çiğdem-İsmail İşçan, Duygu-Burak Çavuş ve Zeynep-Selçuk Aydın çiftlerinden hangisi ödül aldı ne kazandılar sizlere buradan duyuracağız. Finale kalan yarışmacı kim oldu, 24 Ağustos Cuma günü Çarkıfelekte yarışacak olan çiftler kimler bilgileri Çiğdem-İsmail İşçan, Duygu-Burak Çavuş ve Zeynep-Selçuk Aydın hakkında detaylar ve video tekrarını buradan aktaracağız sizlere..

Çarkıfelek 24 Ağustos 2018 videosu tekrarı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2018