Çarkıfelek 25 Temmuz Güliz Ayla Olmazsan Olmaz Şarkısı Video

Çarkıfelek 25 Temmuz Güliz Ayla Olmazsan Olmaz Şarkısı Video… Çarkıfelek 25 temmuz çarşamba programı Star TV de yayınlanacak. Çarkıfelek programının bu akşam ki konuğu Güliz Ayla. Güliz Ayla Olmazsan Olmaz şarkısı ile bir kaç yıl önce çıkış yaptı ve çok sevildi.

Çarkıfelek 25 Temmuz çarşamba bölümünde her zaman ki gibi önce çocuk yarışmacılar katılıyor. Eğlenceli dakikaların ardından asıl yarışmacılar sahneye çıkıyor ve yarış başlıyor. Çarkıfelek Emre Karayel’in sunumuyla ekrana geliyor. Emre Karayel eğlenceli hareketli sunumu ve hostes Emel ile çok başarılı bir Çarkıfelek sunuyorlar bence.

Emre Karayel’in sunumu ile Kanal D de yayınlanan Çarkıfelek çarşamba bölümüne Güliz Ayla konuk oluyor. Güliz Ayla sevilen şarkılarını Çarkıfelek’te seslendirecek. Çarkıfelek 19. bölümü ile ekrana gelecek. Çarkıfelek Güliz Ayla’nın konuk olduğu çarşamba yeni bölümü ile saat 20:00 da Kanal D’de.

Güliz Ayla Kimdir? 1988 Samsun’da doğan şarkıcı Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği bölümünü kazandı. Müjdat Gezen’in yazdığı iki müzikali seslendirdi. Sanat hayatına da Metin Özülkü Işın Karaca ve Extra Orkestra’nın vokalistliğini yaparak başladı.

Albüm yapmak istedi ve hayatı Sıla ve Efe Bahadır ile kesişti. Onlar albümüne prodüktörlük yaptı. Albümünü çıkardı. Olmazsan Olmaz şarkısı ile de inetrnette 95 milyon dinlenme sayısını ulaştı. Bu büyük başarısı ile de herkes tarafından tanındı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018