Çarkıfelek 29 Temmuz Konukları Hüsna Cansu Fettah Videosu Kim Ne Kazandı?

29 Temmuz cumartesi günü Çarkıfelek konukları yarışmacıları kahkaha dolu bir program yaşattı izleyenlere. Sivaslı Cansunun konuşmaları Hüsnanın sürekli gülüp herkes güldürmesi ve Fettahın yarışma sırasındaki hareketleri ile Mehmet Ali Erbil tüm izleyenleri mutlu edecek bir akşam yaşattı.

Çarkıfelek 29 Temmuz 2017 cumartesi günü Konukları Hüsna Cansu Fettah Videosu Kim Ne Kazandı? kim hangi hediyeyi aldı diye merak edenler olur veya Çarkıfelek 29 Temmuz tekrar videosunu izlemek isteyenler için yeniden şans verelim istedik.

Programa geri dönen hostes EMEL ÖZKIZILTAŞ ile cap canlı bir çarkıfelek bekliyor izleyenleri. Eski hostesin gidip Emel Özkızıltaşın yeniden çarkıfelek yarışmasına dönmesi ile program daha da hareketlendi. Çarkıfelek 29 Temmuz cumartesi Konukları Hüsna Cansu Fettah Videosu Kim Ne Kazandı? yarışmadan hepsi burada sizler için eklenecek.

İşte sizler için programa katılan yarışmacıların resimlerini paylaşıyoruz. Çarkıfelek 29 Temmuz star tv de Mehmet Ali Erbilin sunuculuğundaki Konukları Hüsna Cansu Fettah tekrar Videosu ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle programdan hemen sonra buluşacaktır..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.