Çarkıfelek 30 Ağustos 2018 Konukları Güven Yüreyi Şarkıları Videosu Tekrarı

Çarkıfelek 30 Ağustos 2018 Konukları Güven Yüreyi Şarkıları Videosu Tekrarı… Çarkıfelek programı yaz boyunca ekranlarda sizleri eğlendirdi. Yeni sezona yaklaşırken de yayınlanarak evlerinize konuk oluyor ve sizlere keyifli dakikalar yaşatıyor.

30 Ağustos Çarkıfelek programı Emre Karayel’in sunumuyla Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Çarkıfelek 30 Ağustos perşembe akşamında yayınlanıyor ve yeni yarışmacıları soruları bilerek büyük ödül olan arabayı kazanmak için mücadele ediyorlar.

Çarkıfelek programında her bölüm bir şarkıcı konuk oluyor ve şarkılarıyla konukları seyircileri eğlendiriyor. 30 Ağustos Çarkıfelek programının konuğu da Güven Yüreyi oluyor. Güven Yüreyi 30 ağustos Çarkıfelek programının konuğu olarak herkese eğlenceli dakikalar sunuyor.

Çarkıfelek 34. bölümünün konuğu olan Güven Yüreyi Kimdir?

Güven Yüreyi 26 yaşında genç bir şarkıcı. 2013 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışması ile tanınan Güven Yüreyi son zamanlarda en çok tanınan şarkıcılar arasında. 13 yaşından beri müzikle ciddi anlamda uğraşmaya başlayan Güven Yüreyi O Ses Türkiye de gösterdiği performans ile tanındı ve sevildi.

O Ses Türkiye de Selami Şahin’in Sen Sevdalı Ben Belalı şarkısını seslendirdi ve herkesin beğenisini topladı. O Ses Türkiye de bir de Ebru Gündeş’le yaptığı düetle O Ses Türkiye’nin en çok izlenen videoları arasına girdi.O Ses Türkiye ile tanınan Güven Yüreyi bu akşam Çarkıfelek’e konuk oluyor. Güven Yüreyi’nin ilk single Derya Uluğ’la birlikte seslendirdiği Sen Maşallah şarkısı müzik listelerinin ilk sıralarına oturuyor.

Güven Yüreyi’nin konuk olarak yer aldığı “Çarkıfelek” Yeni Bölümüyle Perşembe Akşamı Saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanıyor. Çarkıfelek te en güzel şarkılarını dinleyebilirsiniz Güven Yüreyi’nin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018