Çarkıfelek 8 Eylül Cumartesi Yarışma Soru ve Cevapları Ünlüler Katılıyor

Çarkıfelek yarışması Emre Karayel’in sunumu ile 8 Eylül Cumartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Yarışma Soru ve Cevapları Ünlüler Katılıyor.. Safiye Soyman Yılmaz Morgül ve Banu Alkan’ın yarışacakları Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarkıfelek yarışması 8 Eylül Cumartesi günü kaldığı yerden devam ediyor.

Birçok ünlünün yarışacağı ve özellikle tekerleme sorusuyla herkesin dikkatleri üzerine çeken Çarkıfelek yarışmasına 8 Eylül 2018 cumartesi günkü bölümünde birbirinden özel ve güzel sorulara ünlülerin verdiği cevaplar, aslında veremediği cevaplarla devam ediyor. Safiye Soyman Yılmaz Morgül ve Banu Alkan’ın yarışacakları yarışma çok zevkli çok renkli ve cevapları ile herkesi gülmekten kırıp geçirecekler..

Çarkıfelek 8 Eylül 2018 Cumartesi Yarışma Soru ve Cevapları

Ne palamut ne kalkan sen bebeğimsin Banu Alkan

Çarkıfelek yarışmasında genellikle sorulan sorular arasında hangi ilçe hangi ile ait bu şarkı sözü sorusu deyimler veya atasözleri sorusu ve tekerleme sorusu gibi yarışmacıların zorlanacağı sorular soruluyor. 8 Eylül 2018 cumartesi günkü ünlülerin katıldığı yarışmada Safiye Soyman Yılmaz Morgül ve Banu Alkan gibi ünlü sanatçılarımız Çarkıfelek yarışmasına katıldığı kıyasıya bir mücadele yaşandı.

Emre Karayel’in sunumuyla yaz aylarında yayın hayatına başlayan ve ilgiyle izlenilen programın bu akşam yayınlanacak 39. bölümüne Banu Alkan, Safiye Soyman ve Yılmaz Morgül konuk olacak. Çarkıfelek 8 Eylül Cumartesi Yarışma Soru ve Cevapları neler olacak? Ünlüler Katılıyor bu akşam çarkıfelek yarışmasına..

8 Eylül Cumartesi günü Çarkıfelek yarışmasına katılan Safiye Soyman Yılmaz Morgül ve Banu Alkan gibi ünlü sanatçılarımız bakalım sorulan sorulara cevap verebilecekler mi en yüksek puanı kim alacak hangi ödül ve hediyeler hangi sanatçıya gidecek izleyip göreceğiz. merak edilen sorulardan birisi de 8 Eylül Çarkıfelek de sorulan tekerleme sorusu oldu.merak edenler için hemen yazalım Çarkıfelek yarışmasının 8 Eylül Cumartesi yarışmasında tekerleme sorusunun cevabı şöyle olacak: kırk kırık küp kırkının da kulpu kırık kara küp..

Çarkıfelek 8 Eylül 2018 Cumartesi Yarışma Soru ve Cevapları

8 Eylül Cumartesi Çarkıfelekte: Safiye Soyman ben sana doyman ve Ne palamut ne kalkan sen bebeğimsin Banu Alkan esprileri ile Yılmaz morgun ığğ dedirtecek herkese..

Ünlü yarışmacılar mısın oldukça zorlanacak deri tekerleme yarışmasının sorusuna hemen yarışma başlamadan buradan cevap vermek istiyoruz. Aslında çok etik olmasa da yarışma soruların cevapları sitemizde bulabilirsiniz. yarışmacılar ünlü olduğu için de program çekimleri önceden yaptığı için cevapları vermekten çekinmiyoruz.

8 Eylül Cumartesi günü Safiye Soyman Yılmaz Morgül ve Banu Alkan’ın yarışacakları Çarkıfelek yarışmasına tekerleme sorusuna verilecek cevap kırk kırık küp kırkının da kulpu kırık kara küp olacaktır. 8 Eylül Çarkıfelek yarışmasının soruları ve cevapları sitemizde ve video tekrarlarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizler de yarışma sorularına cevaplarını aşağıya yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018