Çarkıfelek 9 Ağustos 2018 Perşembe konukları Şarkıcı Zeynep Mansur Videosu tekrarı

9 Ağustos Perşembe Çarkıfelek konukları Şarkıcı Zeynep Mansur Videosu ve tekrar izlemek isteyenlerin merak ettikleri video ve haberleri sizlere aktaracağız buradan..
Emre Karayel’in sunumuyla Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan Çarkıfelek 9 ağustos perşembe akşamı da çok güzel bir bölümle ekrana gelecek. Ayşegül Özlem ve Adem gibi yarışmacılar Çarkıfelek de yarışacaklar.

 

9 Ağustos akşamı Çarkıfelekte ünlü şarkıcı Zeynep Mansur konuk olacak ve birbirinden güzel şarkılarını söyleyerek izleyenlere güzel anlar yaşayacak..9 Ağustos Perşembe Çarkıfelek konukları da birbirinden özel ve oldukça iyi insanlar. İzleyenlerin keyif alarak izleyecekleri yeni bölümde araba ödülünü kim alacak hangi ödül çıkacak kim iflas edecek gibi merak edilen tüm sorulara yanıt bulacağız.

9 Ağustos 2018 Perşembe Çarkıfelek’in yayınlanacak olan 26.bölümünde konuk olarak yer alacak sanatçı Zeynep Mansur oldu. En güzel şarkılarını seslendirecek olan Zeynep Mansur Çarkıfelek programında katılımcıları coşturacak. Çarkıfelek 9 Ağustos 2018 Perşembe konukları Şarkıcı Zeynep Mansur Videosu tekrarı

Çarkıfelek 9 Ağustos 2018 Perşembe konukları Şarkıcı Zeynep Mansur şarkı sözleri

Zeynep Masur’un konuk olarak yer aldığı Çarkıfelek Yeni Bölümüyle 9 ağustos 2018 perşembe akşamı Saat 20.00’de Kanal D’de ekrana gelecek. Merak edenler ve yeniden izlemek isteyenler için 9 Ağustos Perşembe Çarkıfelek konukları Şarkıcı Zeynep Mansur Videosu ve tekrar izlemeyi isteyenler için videolar eklenecektir.. Ayşegül Özlem ve Adem gibi yarışmacılar 9 Ağustos perşembe Çarkıfelekte yarışacaklar.

Çarkıfelek 9 Ağustos 2018 Perşembe konukları Şarkıcı Zeynep Mansur Videosu tekrarı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2018