Çarkıfelek Hostesi Tuğçe Sarıkaya Neden Yok Emel Özkızıltaş Geri Döndü

Çarkıfelek Hostesi Tuğçe Sarıkaya Neden Yok Emel Özkızıltaş Geri Döndü… Çarkıfelek yeni bölümleri ile Startv ekranlarında tekrar başlamıştı. Ancak hostes değişikliği olmuştu. Önceki sezon İşte Benim Stilim yarışmasından olan Emel Özkızıltaş hostesti. Bu sezonki hosteste Tuğçe Sarıkaya olmuştu.

Tuğçe Sarıkaya ile devam eden programda tekrar hostes değişikliğine gidildi. Çarkıfelek yayınlanmaya başladığı günden itibaren her sezon değişik hosteslerle çalışmıştır. Bu sezon hostes değişikliği neden oldu?

RTV Filmin yapımcılığını yaptığı şov programı Çarkıfelek Mehmet Ali Erbil’le özdeşleşmiş bir program. Bu sezon Mehmet Ali Erbile Best Model Tuğçe Sarıkaya hostes olarak eşlik ediyordu. Ancak yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı hostes Tuğçe Sarıkaya programdan ayrıldı.

 

Tuğçe Sarıkaya yerine eski hostes Emel Özkızıltaş programdaki yerine geri döndü. Çarkıfelek hostesi Emel Özkızıltaş ile çok yakında Star TV’de izleyeceğiz. Sizce hangi hostes daha başarılıydı. Tuğçe Sarıkaya mı yoksa Emel Özkızıltaş mı? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarkıfelek Hostesi Tuğçe Sarıkaya Neden Yok Emel Özkızıltaş Geri Döndü (20 Yorum)

    • Evet bu akşamki programda bu yazdığını gördük, reytingleri de yüksek çıkacak kesinlikle..

  1. Tabiki emel çok tatlı yok diye izlemiyordum geri gelince tekrar izlemeye başladım çok doğal çünkü

Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2017