Çarkıfelek Kurban Bayramı Konuklar Saba Tümer Özlem Yıldız Burhan Çaçan Safiye Soyman

31 Ağustos Perşembe günü star tv de Ateş böceği dizisi ekrana gelmeyince bayram özel çarkıfelek yarışması yayınlandı. Özlem Yıldızın Hostes olduğu Mehmet Ali Erbilin sunduğu program gülmekten kırdı geçirdi adeta. Çarkıfelek 31 Ağustos Kurban Bayramı özel ünlü yarışmacıları kimler oldu hemen yazalım..

Çarkıfelek Kurban Bayramı Konuklar Saba Tümer Özlem Yıldız Burhan Çaçan Safiye Soyman Faik Öztürk, Kuşum Aydın ve şarkılarını seslendiren Ersan Er oldular. Bu ünlü oyuncular ve sunucular ile oldukça renkli geçen Çarkıfelek programı izleyen herkesi kahkahaya boğdu.

31 Ağustos Çarkıfelek yarışmasında kim ne kazandı: Saba Tümer, Özlem Yıldız, Burhan Çaçan, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Kuşum Aydın, yarışmacı olarak katılırken konuk sanatçı Ersan Er ise güzel şarkıları ile programı coşturacak Perşembe akşamı Star’da canlı yayında ekrana gelecek.

Çarkıfelek 31 Ağustos perşembe Safiye soyman ve Özlem Yıldız showları ile alkış alırken Faik Öztürk ve Kuşum Aydın herkesi güldürecek. Ersan Er ise kimsenin bilmediği şarkıları ile Çarkıfeleke renk katacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2017