Çarkıfelek Neden Bitti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Çarkıfelek Neden Bitti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?... Çarkıfelek programı yıllardır Mehmet Ali Erbil’le akıllarımıza kazındı. Hem yarışma formatı gereği Mali’nin sunumuyla kendini izlettirdi. Yıllardır farklı farklı hosteslerle çalıştı. Bazen ünlüler bazen halktan insanlar yarıştı.

Çarkıfelek yıllar önce de izleniyordu yıllar sonra Star tv başladı yine aynı heyecanla izlendi. Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı Emel Özkızıltaş’ın hostesliğini yaptığı Çarkıfelek 20 eylül akşamı sezon finali yaptı. Sezon finali yapan programın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Söylentilere göre; Mehmet Ali Erbil Türk Malı dizisi setinde bir kızdan ilgilendi ve mesaj attı. Ancak kız karşılık vermedi. Mehmet Ali Erbil yöneticilerine ya bu kızı kovun ya da ben demiş.  Yapım şirketi asistanı kovmadı. Durum Star tv ye duyuruldu. Mehmet Ali Erbil’in işine son verildi.

Çarkıfelek programı içinde aynı son olacağı tahmin ediliyordu. Bu yüzden de sezon finali yapıyor. Kesin açıklama yapılmasa da Çarkıfelek 20 eylülde sezon finali yaptı. Yeni sezonda başlayacak mı? Akıbeti ne olacak göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarkıfelek Neden Bitti Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (3 Yorum)

  1. SUNUCUYU BEĞENDİM ÜÇÜNCÜ SEZON DAN İTİBAREN ONUR BÜYÜKTOPÇUYLA KANAL D VE EURO D KANALIMDA DEVAM ETSİN

  2. Aman bitsin başlamasın ya ne zaman baksam normal insan göremiyorum yarişmacıların coğu çatlak özellikle de erkekler

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2017