Çarpışma 7. Bölümde Çalan Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Sözleri (24 Ocak)

Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Çarpışma dizisi 7. bölümü ile 24 Ocak 2019 Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Çarpışma dizisinin yeni yayınlanan 24 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkılarından birisi olan Küçüğüm şarkısı fragman da çaldı ve izleyenler oldukça beğendi.

Çarpışma’nın 24 Ocak’ta ekrana gelecek 7. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Kerem’in annesini görmeye gittiği sahne Sezen Aksu’nun Küçüğüm şarkısı eşliğinde yayınlandı.

Bizde bu konumuzda Sezen Aksu’nun küçüğüm şarkısının çarpışma dizisinde çalan sözlerini müziğini videosunu sizlerle paylaşmak için bu konuyu atmış bulunuyoruz. çarpışma dizisinde çalan bir çok şarkı var Ancak Sezen Aksu’nun Küçüğüm şarkısı diziye oldukça renk katmış ve çok farklı duygular hissettiren bir şarkı.Çarpışma 7. Bölüm Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Sözleri

Çarpışma dizisinin 7. bölümünde çalan Sezen Aksu’nun Küçüğüm Daha Çok Küçüğüm şarkısı sözlerine burada sizler için detaylı olarak yazıyorum. Sezen Aksu’nun birçok şarkısı var ama çarpışma dizisinde çalan Sezen Aksu şarkıları gerçekten seçilmiş ve diye tam uyum sağlayan izinin görüntüleriyle müziğinin özdeşleştiği müzikler olduğu için çok seviliyor ve çarpışma dizisinin reytinglerde ilk bölümlere nazaran daha da yükselir yükselişe geçti diyebiliriz. işte çarpışma dizisinde çalan Sezen Aksu’nun Küçüğüm Daha Çok Küçüğüm diye devam eden şarkısının detaylı sözleri.

Çarpışma 7. Bölüm Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Sözleri (24 Ocak)

Küçüğüm
Daha çok küçüğüm
Bu yüzden bütün hatalarım
Öğünmem bu yüzden
Bu yüzden
Kendimi özel önemli zannetmem
Küçüğüm
Daha çok küçüğüm
Bu yüzden bütün saçmalamam
Yenilmem bu yüzden
Bu yüzden
Kendime hala güvensizliğim
Ne kadar az yol almışım
Ne kadar az
Yolun başındaymışım meğer
Elimde yalandan
Kocaman, rengarenk
Geçici oyuncak zaferler
Ne kadar az yol almışım
Ne kadar az
Yolun başındaymışım meğer
Elimde yalandan
Kocaman, rengarenk
Geçici oyuncak zaferler
Küçüğüm
Daha çok küçüğüm
Bu yüzden bütün korkularım
Gururum bu yüzden
Bu yüzden
Çocuk gibi korunmasızlığım
Küçüğüm
Daha çok küçüğüm
Bu yüzden sonsuz endişem
Savunmam
Bu yüzden
Bu yüzden
Bir küçük…

Çarpışma dizisi Sezen Aksu Küçüğüm Şarkı Sözleri 24 ocak

Not: Çarpışma dizisinin 7. bölümü 24 Ocak 2019 Perşembe akşamı Show TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. çarpışma dizisinin 7. bölüm fragmanında çalan Sezen Aksu’nun küçüğüm şarkısının sözlerini yukarıda sizlere de bir aşağıdan müziğin tamamını video olarak izleyebilirsiniz Hepinize iyi dinlemeler diliyorum. Sezen Aksu’nun Küçüğüm şarkısı çarpışma dizisinde Sizce nasıldı yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz teşekkürler.

Çarpışma 7. Bölümde Çalan Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Müziği (24 Ocak)

Çarpışma 7. Bölümde Çalan Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Müziği video klip izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2019