Çarpışma Cemre ile Zeynep Ölecek mi? Veli İle Adalı tuzağa düştü..

Çarpışma Cemre ile Zeynep Ölecek mi? Veli İle Adalı tuzağa düştü..

Show Tv Ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma’da  Elçin Sangu (Zeynep) Melisa Aslı Pamuk ( Cemre) öldü mü ? diziden neden ayrıldı? Kerem Cemreyi hastaneye yetiştirecek mi ? Yoksa Çarpışma Cemre ölecek mi? haberimizin devamında….

 

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çarpışmada Başrollerini paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un  olduğu Çarpışma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Çarpışma dizisi son bölümde neler oldu?

Show TV de perşembe akşamı 20:00’da yayınlanan Çarpışma dizinin son bölümünde neler oldu? Kadir Adalı, depoda köşeye sıkıştırdığı antikacının  ailesinin ölümüne neden olduğunu  hatta kendi babası olduğunu öğrenir. Yusuf Murat adlı mezarın araştırılması sonucu Kadir Adalı büyük bir kardeşi olduğunu ve daha dünyaya gelmeden silahlı saldır sonucu hayatını kaybettiğini öğrenir Kadir Adalı Cansız’a olan öfkesi iyice nefrete dönüşür..

Adalı’nın köşeye sıkıştırdığı Cansız depodan kurtulmak için Adalı’nın annesi aynı zamanda kendisininde eski karısı Asiye ile Kadir’in sevgilisini rehin olarak getirdi. Adalı annesine karşılık Cansız’ı serbest bırakmayı tam kabul edecekken Cansız’ın annesini kafasından vurarak öldürmesi herkesi şok etti.

Ancak dizi takipcilerini daha da şaşırtan, Cansız’ın depodan ayrıldıktan sonra bindiği araçtaarabada Zeynep’in olması ve Zeynep’i sonra Adalı’ya karşı koz için yanında götürmesi oldu..

16 Mayıs Perşembe Çarpışma dizisinde neler olacak? Özeti Tüyoları..

Cansız, Adalı ile Veli’ye koz kullanmak için kaçırdığı Zeynep’e 24 saat zaman mühlet verip onu sevenlerinin onun için fedakarlık yapmasını istiyor. İkili Cansız’ı bulmak ve Zeynep’i de ellerinden kurtarmak için harekete geçiyorlar

Demir yaşanan olayların intikamını almak için Cemre’yi kaçırıyor. Ellerini bağlıyor ağzını kapatıyor ve “Ben de sana bir hatıra bırakacağım ve hiçbir tedavi iyileştiremeyecek..” sözlerini cemreye söylüyor. Ağır yaralı olan Cemreyi hastaneye götürmek için Kerem elinden geleni yapıyor. Ancak Cemre’yi kurtarabilecek mi? yoksa Cemre Ölecek mi? net bir şey ortada yok….

Diğer tarafta Veli ve Adalı, Cansız’ın olduğu yeri bulurlar. Ama Cansız pazarlığa başlar, Zeynep’e karşılık içlerinden birinin diğerini vurup öldürmesini isteyerek yine büyük bir tuzak kurduğunu ıspatlar….  Çarpışma 30 mayıs perşembe ekrana gelen final bölümünde Zeynep cansız tarafından bıçaklanıyor, aldığı yara sonucu Zeynep ölüyor… Bu haberi duyan Kadir ve Veli, Aylin’i kurtarmak için harekete geçiyor. Kadir ile Cansız’ın karşılaşması esnasında Kadir, Cansız’ı öldürüyor! Kadir’in suçunu üstüne alan ise Veli oluyor!

Çarpışma 22. bölüm fragmanı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019