Çarpışma Dizisi Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim Anne (Penceresiz Kaldım)

Bu hafta Çarpışma dizisinde Ahmet Kaya Anne şarkısı ile kulaklarımızın pasını silecek adeta. Çarpışma Dizisi Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim Anne (Penceresiz Kaldım) Show TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan çarpışma dizisinin 4. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı. Çarpışma dizisinin son fragmanında çalan Ahmet Kaya şarkısı dinleyenleri oldukça sevindirdi ve merak edenler için burada bu şarkının sözlerini kim söylüyor videosunu YouTube üzerinden sizlere aktarmak istiyoruz.

Show TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Çarpışma dizisinin 4. bölümünde 13 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde Ahmet Kaya Anne şarkısını seslendirecek. Penceresiz Kaldım Anne hani benim gençliğim nerde anne diye devam eden Ahmet Kaya şarkısı oldukça popüler ve çok sevilen bir şarkı. Bu yüzden çok merak edileceğini düşündüğümüz için çarpışma dizisinde Ahmet Kaya’nın söylediği şarkı nedir çarpışma Ahmet Kaya’nın Anne şarkı sözleri nasıl gibi merak edilen sorulara yanıt vermek için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Öncelikle sizlerle tartışmak bile çalan Ahmet Kaya’nın anne şarkısının sözlerini paylaşmak istiyoruz. Anne şarkısı çok meşhur ve Ahmet Kaya’nın en güzel seslendirdiği şarkılarından bir tanesi olarak tüm Türkiye’nin sevdiği bir şarkı olmakla birlikte 13 Aralık Perşembe günü çarpışma dizisinin 4. bölümünde de yine herkesin takdirini kazanacak ve çok güzel bir şarkı olarak kulaklarımızda çınlayacak. işte çarpışmada çalan Ahmet Kaya Anne şarkısının sözleri:

Çarpışma Dizisi Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim AnneÇarpışma Dizisi Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim Anne (Penceresiz Kaldım Anne) SÖZLERİ

Hani Benim Gençliğim Penceresiz kaldım Anne
Hani benim sevincim nerde
Bilyelerim topacım
Kiraz ağacında yırtılan gömleğim
Çaldılar çocukluğumu habersiz

Penceresiz kaldım anne
Uçurtmam tel örgülere takıldı
Hani benim gençliğim anne

Penceresiz kaldım anne
Uçurtmam tellere takıldı
Hani benim gençliğim nerde

Ne varsa buğusu genzi yakan
Ekmek gibi aşk gibi
Ah ne varsa güzellikten yana
Bölüştüm büyümüştüm

Bu ne yaman çelişki anne
Kurtlar sofrasına düştüm
Hani benim gençliğim anne

Çarpışma 4. bölüm Ahmet Kaya Anne şarkısı 13 aralıkHani benim sevincim nerde
Akvaryumum kanaryam
Üstüne titrediğim kaktüs çiçeği
Aldılar kitaplarımı sorgusuz

Duvarlar konuşmuyor anne
Açık kalmıyor hiç bir kapı
Hani benim gençliğim anne nerde

Yağmurları biriktir anne
Çağ yangınında tutuştum
Hani benim gençliğim anne

Çarpışma Dizisi Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim Anne (Penceresiz Kaldım Anne) video izle

Çarpışma Dizisi 4. bölüm 2. fragmanını merak edenler için Ahmet Kaya Hani Benim Gençliğim Anne şarkısını seslendirdiği o fragmanı da sizlerle paylaşalım:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2018