Çarpışma Dizisi Cemre Kimdir? Zeynep’in Avukatı Cemre Gerçek Adı Bilgileri

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Çarpışma Dizisinde Cemre Kimdir? Çarpışma dizisi Zeynep’in Avukatı Cemre kimdir Gerçek Adı Bilgileri burada sizlere sunmaya çalışacağız. Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden biri olan çarpışma dizisi oldukça aksiyonlu bölümleri ile Yeni sezonun en gözde dizilerinden birisi olacak. Özellikle uzun süredir Kıvanç Tatlıtuğ’un dizisini bekleyenler ve yanında çukur dizisindeki çılgın polis rolüyle oldukça etkileyici bir karakter olan Alperen duymaz’ın yer aldığı çarpışma dizisine son olarak Cemre karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu.

Çarpışma dizisi’nde Cemre karakterini oynayan oyuncu kimdir gerçek adı nedir özel hayatına dair bilgileri boyunu yaşını kilosunu okuduğu okulları ve çarpışma dizisi Cemre’yi oynayacak olan oyuncunun Instagram bilgileri ile daha önce oynamış olduğu dizileri kısacası tüm detaylı bilgiler ne bu konuda sizlere aktarmaya çalışacağız.

Çarpışma Dizisi Avukat Cemre Kimdir, nasıl bir karakteri canlandıracak?

Çarpışma Cemre karakteri

Çarpışma dizisinde Zeynep karakterinin avukatı Cemre olarak diziye dahil olan oyuncunun gerçek adı Melisa Aslı Pamuk. Melisa Aslı Pamuk daha önce birçok dizide çok önemli roller de oynamış başarılı bir karakterdir. Güzelliği ve oyunculuğu ile dizilerin aranan isimlerinden birisi olan ve çarpışma dizisinde Avukat Cemre rolünde oynayacak olan Melisa Aslı Pamuk dizi severlerin oldukça yakından tanıdığı bir isim olarak biliniyor.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Çarpışma Dizisi, Ali Aydın tarafından kaleme alınıyor. Çarpışma Dizisinde Cemre rolü şimdiden en merak edilen rollerden birisi. Avukat Cemre olarak bilinecek ve oldukça etkili bir rolde karşımıza çıkacak olan Melisa Aslı Pamuk hakkında detaylı bilgilere geçelim şimdide..

Melisa Aslı Pamuk Çarpışma Cemre rolünde

Çarpışma Dizisi Avukat Cemre rolü Melisa Aslı Pamuk kimdir?

14 Nisan 1992 tarihinde Hollanda’da Doğan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk Harleem kentinde dünyaya gelmiştir. Hollanda’daki yaşamına dair çok fazla detay bilmesek de oyunculuk eğitimlerinden sonra değişik tiyatrolarda rol alarak Hollanda’daki eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılında Türkiye’ye dönen ve Miss Turkey 2011 yarışmasında 1. olarak adını herkese duyuran Melisa Aslı Pamuk ülkemizi 2011 yılındaki Brezilya’da ki kainat güzellik yarışmasında temsil etmiştir.

Melisa Aslı Pamuk Türkçe’den başka İngilizce ve Hollanda’nın dili olan Flemenkçe’yi oldukça iyi konuşmaktadır. Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde psikoloji eğitimine başlamış ancak Türkiye’deki Miss Turkey başarısından dolayı Hollanda’daki okulunu yarım bırakarak ülkemizde hem mankenlik hemde dizilerde oyunculuk yapmaya başlamış, kabiliyetinden dolayı fırsat bulup Hollanda’ya tekrar geri dönememiştir.

Melisa Aslı Pamuk Cemre rolü ile Çarpışma dizisinde oynayacak

Melisa Aslı Pamuk 1.76 santim boyunda ve 26 yaşında olan güzel oyuncu 14 Yaşında modellik yapmaya başlamış Ve ilk filmini Hollanda’da 13 yaşındayken çekmiştir. Ülkemize geldikten sonra televizyondaki ilk görülmesi bir GSM şirketinin reklamında oynaması ile başlamıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’ndeki temel oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk dizisi Yer Gök Aşk adlı dizi olmuştur.

Sonraki yıl G.D.O KaraKedi adlı sinema filminde oynayan Melisa Aslı Pamuk adını iyice duyurmuştur.2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde oldukça iyi bir iş çıkaran Melisa Aslı Pamuk yine 2014 yılında Her Sevda Bir Veda dizisinde kısa süreli rol almıştır.

2015 yılında Ulan İstanbul dizisinde de rol alan ve Zeynep karakterini canlandıran Melisa Aslı Pamuk 2005’ten sonra 2017’ye kadar yayınlanan Kara Sevda dizisinde oyunculuğun zirvesine çıkmış ve Asu kozcuoğlu karakterine Hayat vermiştir. yeni sezonda çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrol oynayacak olan ve Avukat Cemre karakterine Hayat verecek olan Melisa Aslı Pamuk’a başarılar dileriz.

Çarpışma Dizisi Avukat Cemre rolü kimdir

Not: Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ’un ve ona eşlik edecek olan Alperen Duymaz’ın oynadığı Çarpışma isimli diziye son olarak Kara Sevda’da oynayan ve oldukça başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Melisa Aslı Pamuk dahil oldu. Melisa Aslı Pamuk Avukat Cemre karakterine hayat verecek dizide..

Güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk dizide Zeynep rolünün avukatı olan Cemre‘ye hayat verecek. Çarpışmada Zeynep kimdir diye merak edenler için Zeynep rolü için görüşülen ismin ise Cansu Dere olduğu sosyal medyada dolaşıyor. Çekimlerine 2018 Eylül ayının sonunda başlanacak olan Çarpışma isimli dizi 4 arabanın feci şekilde çarpışmasıyla başlayacak ve inanılmaz bir aksiyon dizisi olacak.. Kıvanç Tatlıtuğ severler kesinlikle kaçırmasın diyoruz..

Çarpışma Dizisinde Cemre rolü gerçek adı

Çarpışmada Zeynep rolünün avukatı olan Cemre karakterine hayat verecek olacak güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un instagram hesabı da oldukça güncel. Merak edenler için Melisa Aslı Pamuk resmi instagram hesabı: instagram.com/melisapamuk Günün Sorusu: Kıvanç Tatlıtuğ ve Melisa Aslı Pamuk iyi bir çift olur mu sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018