Çarpışma Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak Fragmanı Çıktı Mı Bilgileri

Çarpışma Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak Fragmanı Çıktı Mı Bilgileri… Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolü oynayacağı Çarpışma dizisi için hazırlıklar tamamlanmaya çalışılıyor. Show tv de salı günleri yayınlanacak olan Çarpışma Dizisi oyuncuları karakterleri hakkında kısa bir bilgilendirme yazmak istiyoruz:

Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma dizisinde Kiralık Aşk ile yıldızı parlayan Elçin Sangu ile rol alacak. Yönetmenliğini Ezel ve İçerde dizilerinin yönetmeni Uluç Bayraktar’ın yapacağı projede Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Erkan Can da rol alacak. Dizi zincirleme bir otomobil kazasıyla kesişen farklı hayatların öyküsünü anlatacak.

Çarpışma Dizisi oyuncuları karakterleri

Çarpışma dizisi Kıvanç Tatlıtuğ’un her zaman birlikte çalıştığı Ay Yapım tarafından hazırlanıyor. Çarpışma dizisinin detayları da belli olmaya başladı. Çarpışma dizisinin senaryosunu da Ali Aydın yazıyor. Çarpışma dizisinin yönetmeni henüz belli değil. Yönetmenlik için Hilal Saral ve Uluç Bayraktar ile görüşmeler sürüyor.

Çarpışma dizisi başrol oyuncusunun Kıvanç Tatlıtuğ olacağı kesinleşince gözler diğer oyunculara çevrildi. Alperen Duymaz’ın da rol alacağı dizinin kadın başrolü için ünlü isimlerle görüşülüyor. Çarpışma dizisinin kadın başrol karakter olan Zeynep için Serenay Sarıkaya ve Cansu Dere ile görüşülüyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde bir polisi canlandıracağı Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak.  Çarpışma dizisi için diğer oyuncu arayışları devam ediyor. Çarpışma dizisinin haricinde Kıvanç Tatlıtuğ’un geçen sezon adı geçen Prison Break dizisinin de senaryosunun baştan yazıldığı konuşuluyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma dizisinin senaryosunu beğenerek kabul ettiği biliniyor. Umarız başrol oyuncusu ile de uyum sağlarlar ise dizinin başarılı olacağını düşünüyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ çok başarılı bir oyuncu her zaman. Ancak son yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde istenen başarıyı gösteremedi. Bu da yakışıklı oyuncuyu mutsuz etse de artık başarılı senaryolarla ekran karşısına çıkmak istiyor. Cesur ve Güzel dizisinde de Tuba Büyüküstün ile çok güzel bir uyum yakalamışlardı ve çok başarılı olmuştu.

Alperen Duymaz’da en son Çukur dizisinde Polis Emrah rolüyle yer almıştı. Sezon finalinde ölerek diziye veda etti. Daha önce de Bodrum Masalı, Tatlı Küçük Yalancılar, Acı Aşk dizilerinde rol almışlardır.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Alperen Duymaz, Show TV’nin Ay Yapim İmzalı Çarpışma Dizisiyle Ekranlara Dönüyorlar!
Kadın oyuncular olarak ise Cansu Dere ve Serenay Sarıkaya ile Görüşülüyor..
Çarpışma dizisi Cansu Dere ve Serenay Sarıkaya hangi rolde oynayacaklar
Ay Yapim İmzalı Çarpışma Dizisi ilk tanıtım fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarpışma Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak Fragmanı Çıktı Mı Bilgileri (3 Yorum)

  1. carpisma dizisi mezaman basliyacak habrlerinizi bekliyorus diziyi cok beyendik super bi dizi iyi haberlerinizi bekliyorus

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018