Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Amacı Ne Kim için Çalışıyor? (Ivo Arakov)

Çarpışma Dizisi İvan Kimdir? Amacı Ne Kim için Çalışıyor? (Ivo Arakov)... Çarpışma dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Çarpışma dizisine Bulgar oyuncu konuk oluyor. Ünlü Bulgar oyuncu Ivo Arakov Çarpışma dizisinde Rus İnfaz Timi Lideri rolünde oynayacak.

Çarpışam dizisi yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş üstlenirken yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapıyor. Senaryosunu Ali Aydın kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Çarpışma dizisi 17. bölüm sonunda dizi de görülen Iva Arakov Çarpışma dizisine bir kaç bölüm için geldi. Çarpışma dizisinde Rus İnfaz Timi Lideri Ivan Sokurov’u canlandıracak olan oyuncu kimdir konumuzun devamında bulabilirsiniz. Çukur dizisinde Ivan Sokurov hapishane de büyümüştür. Acımasız oluşu ile ün salmış olan Ivan Sokurov uluslararası bir kara para çetesinin tetikçiliğini yapmaktadır.

Dizi de paralarına el koyan Kadir’i ve paralarını kaptırdığı Veli’ye düşman olmuştur.  Onların peşine düşer sonucu ne olacaktır? Ivan’ın yolu Cansız ile d ekesişir ve birlikte kanlı saldırılarda bulunacaktır. Kadir ve Veli’ye zarar verecek mi? Ivan Sokurov rolünü canlandıracak olan Bulgar oyuncu Ivo Arakov Kimdir?

Ivo Arakov Bulgaristan’da çok ünlü bir oyuncu. 30 yaşında olan yakışıklı oyuncu Company of Heroes isimli Hollywood yapımı filmde rol aldı. Çok sayıda uluslararası projede yer aldı. Oyuncu Çarpışma dizisinde rol aldıktan sonra Ivan Sokurov karakterini çok severek oynadığını ve hayranlıkla takip ettiği Türk oyuncularla karşılıklı rol almaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Yakışıklı oyuncunun resimlerini sizlere konumuzda paylaşıyoruz. Daha fazla resim için oyuncunun sosyal medya hesabını takibe alabilirsiniz.

Oyuncu instagram hesabında Sultanahmet camiini paylaşıp Zuhal Olcay’ın şarkı sözlerini yazdı. Bu sayede Türk takipçilerinin gönlünü kazandı. İşte o görsel ve yazısı;

Nasıl oldu anlayamadım
Tanıştık
Birdenbire
Nedenini sorma boşyere
Seni kucaklamak geldi içimden
Kendimi tutamadım işte geldim yanına

Z. O.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.