Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak, Çarpışma Erken Final mi Yapıyor?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak, Çarpışma Erken Final mi Yapıyor? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak, Çarpışma Erken Final mi Yapıyor? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Show TV ekranlarında perşembe akşamları başlayan çarpışma dizisi ilk bölümü ile 22 Kasım Perşembe günü yayın hayatına başladı. Çarpışma dizisinin 2. bölümü 29 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Ancak diziden yüksek reyting oranları bekleyen ve dizinin ilk iki sırada olmasını tahmin edenler çok şaşırdılar. Çünkü çarpışma dizisi reytinglerde beklentilerin çok altında kaldı.

Çarpışma Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl

Çarpışma dizisi ilk bölümü ile 3.99 Total reyting oranı ile 10. sırada reyting listesine girebildi. Ancak çarpışma dizisini uzun süredir bekleyen daha doğrusu Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi önemli isimleri barındıran çarpışma dizisinin çok yüksek reytingler almasını tahmin edenler maalesef ki yanıldılar. dizinin düşük reytingler ile yarışa başlaması elbette seyirci tarafından da merak konusu oldu ve çarpışma dizisi ne zaman final yapar kaçıncı bölümde dizi final olacak kaç bölüm sürecek gibi meraklı sorular art arda gelmeye başladı. Bizde bu konumuzda çarpışma dizisi hakkında detayları yazmaya çalışacağız.

Show tv Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final OlacakÇarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Çarpışma dizisinin ilk bölümleri çok fazla izlenmese de Yapımcı firma ile Show TV arasında yapılan ön sözleşme gereği dizinin en az 13 bölüm devam edeceğini reytingleri iyi devam ederse bölüm sayısının 25’e çıkacağını öğrenmiş bulunduk. Yani çarpışma dizisi bu sezon sonuna kadar muhtemelen devam edecek. Ancak düşük reytingleri devam ederse veya dizinin reytingi daha da aşağıya düşerse erken final yapma riski de ortaya çıkar.

Çarpışma Dizisi Erken final mi yapacak bitecek mi?

Birçok dizi almış olduğu düşük reytinglerden dolayı yayın hayatına erken son veriyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Elçin Sangu ile birlikte başrollerini paylaştığı ve Melisa Aslı Pamuk gibi birçok önemli oyuncunun yer aldığı çarpışma dizisi reytinglerde düşük sonuçlar almaya devam ederse 13 bölümlük ön sözleşmeyi bile tamamlayamadan erken final yapabilir. Ancak bu kadar masraflı ve çok para harcanmış bir diziyi yapımcılar kolay kolay bitirmek istemez. Çünkü sadece çarpışma sahnesi için bile 4 arabanın hurdaya çıktığını ve sahnenin gerçek olduğunu düşünürsek dizinin oldukça yüksek bir maliyetini ne olduğunu hesap edebiliriz.

Çarpışma Dizisi erken final mi yapacak kaç bölüm sürecekDizinin maliyeti bir tarafa oyuncuların ve ekibine aldığı yüksek ücretlerde dizinin uzun süre devam etmesine engel olabilir. Çünkü düşük reytingler dizinin maliyeti karşılanmayınca diziye erken final yapmaktan başka çare bırakmıyor. Zaman ne gösterir bilemeyiz ancak çarpışma dizisinin reytingleri düşerse veya bu seviyelerde kalsa bile uzun süre devam etmesine engel olacaktır. Ancak dizinin reytingleri 4 üzerinde olursa dizi uzun süre devam edebilir. Hatta Çarpışma dizisi sezon finali yapıp 2. sezonda 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden devam edebilir.

Show tv Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Şimdilik Çarpışma dizisinin geleceği hakkında sadece reytinglere bakarak yorum yapabiliyoruz ancak ilerleyen haftalarda dizi hakkında çok daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Elbette burada şunu da belirtmek isteriz ki açık seçik sahneler Türk halkının gelenek göreneklerle uymayan dekolte kıyafetler öpüşme ve sevişme sahneleri dizinin en büyük dezavantajı durumunda. Bunların bir an evvel düzelmesi ve bu güzel dizinin çok daha iyi yerlere gelmesini sağlayacaktır. Aksi takdirde Türk halkı çoluğuna çocuğuna bu tür sahneleri izletmemek adına bu diziyi harcayacaktır.

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti Adresi

Sizler de çarpışma dizisinin kaç bölüm süreceği ne zaman final yapıp biteceği hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Size göre Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak Kaçıncı Bölümde Bitecek? Yorumlarınızı bekliyoruz. Çarpışma Dizisi sizce Erken Final yapar mı?

Son bir bilgi paylaşımı daha yapalım: OdaTV yazarı Nihat Genç, son günlerde yazdığı yazılarında dizilerdeki FETÖ mesajlarına dikkat çekiyor. ‘Ezel’ dizisinde FETÖ mesajları verildiğini kaleme alan Nihat Genç, diziyle ilgili iddiaları dizinin sahnelerinden alınan karelerle desteklemişti. Geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan ‘Çarpışma’ dizisinde de aynı mesajlar olduğunu belirten Genç, dizide bir polisin plaka anonsunda “Plakayı veriyorum 34 Fatsa Giresun Hatay” dediğini ve bu baş harflerin de “Fethullah Gülen Hocaefendi” manası taşıdığını kaleme almıştı. Dizinin daha sonra yayınlanan tekrar bölümünde bu anons sahnesinin çıkarıldığını yazan Genç, Ezel dizisi ile Çarpışma dizisinin yönetmenlerinin aynı kişi olduğunu da yazısında belirtmişti.Çarpışma dizisi’nin akibeti ne olacak yakın zamanda hep beraber izliyeceğiz.
Çarpışma dizisi yayındna kaldırılacak mı

Çarpışma Dizisi Son Analizi:

Başladığı günden itibaren FETÖ Söylentileri ve iddaları Dizinin esas bitişini başlatmıştı..

Bildiğiniz gibi Ezel dizisi için kanıtlı Fetö idalları yapılmıştı. Ezel Dizisinin Yönetmeni Ulaş Tepe, Çarpışma Dizisininde Yönetmeni olunca

Çarpışma için yapılan söylentiler ve Plaka olayı Dizinin Devlet tarafından izlenmeye alınmasına neden oldu..

Bunların üstüne izlenme payı ( reytingler ) beklentinin çok altında olunca Dizi için geri sayım başlamış oldu.

Reklam veren şirketler Fetö söylentisi olan diziye reklam vermekte zorlanıyorlar ve bu dizinin maliyeti reklam gelirleri ile karşılanamıyor.

07.12.18 CUMA GÜNÜ

Dizinin Final Kararı Showtv Binasında alınıyor ve Ay Yapıma Bildiriliyor…

Bu olayı Adolftay instagram dan ve Web sitemizden türkiyeye duyuruyoruz, Bu haberden sonra Suavi Doğan’ın telefonu suzmuyor..

Dizinin Yayından kalkmaması için Dizi için Finansör lük yapabilecek Kişi(ler), Şirket(ler) aranıyor !!!

1. KİM HANGİ ŞİRKETLER BU DİZİYE FİNANSÖR OLACAK ?

2. BU DİZİNİN BİTMEMESİNİ KİM (LER) İSTİYORKİ KANALA GELİRİ OLMAYAN SADECE ZARAR YAZDIRAN BİR PROJE NİYE EKRANLARDA OLMASI İÇİN DİRETİLİYOR..

Bu gün Sadece bunu yazan biziz ama eninde sonunda bu olay çok feci bir şekilde PATLAYACAK, ve şunu bilin Çarpışma sadece bir dizi değil…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Olacak, Çarpışma Erken Final mi Yapıyor? (4 Yorum)

  1. Cok guzel bir dizi ve devamini istiyoruz.baska seylerle baglanti kurmak cok sacma.oyuncu kadrosu ve oyunculuklar harika.

  2. Çarpışma dizisi bence çook güzel bir bölümünü bile kaçırmadım daha yeni bence erken final olmamalı dizinin sadece hata yaptığı şey keşke perşembe değilde pazar günü çıksaydı daha tutunurdu çünkü pazar günü fazla dizi yok çarpışma dizisi daha ön plana çıkardı tekrar söylüyorum devam etmesi gerekiyor gerçekten çok güzel emeklerinin boşa gitmemesini istiyorum

  3. Hiç güzel değil tatlıtuğ da yanındaki kızda çok bozulmuşlar içacıcı değil başrol oyuncuları bi kez baktım bidaha izlemedim.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018