Çarpışma Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi 30 Mayısta Final Yapıyor! Çarpışma Neden Bitti?

Çarpışma Dizisi Neden Final Yapıyor? Dizi 30 Mayısta Final Yapıyor! Çarpışma Neden Bitti?


Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı Çarpışma dizisi iddialı bir çıkışla Show TV de başlamış fakat istediği reytingleri bir türlü alamamış, ve dizi ekininden kötü haber gelmiştir. Dizi 30 Mayısta yapılacak olan Final bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Dizinin 1 Sezon Sürmesinin Sebebi Belli Oldu, Çarpışma Dizisi Neden Final Yaptı sorusunun cevabı ;

Dizinin başlangıcında Kıvanç Tatlıtuğ 1 sezon sürmesi için anlaşma yapmış ancak reytingler beklentilerin üstünde olursa tekrar konuşulup uzayabilirdi ancak Çarpışma ekranlar da istediği reyting oranlarını yakalayamadı Çarpışma dizisi final yapmasının sebebi reytinglerine göz atalım;

18 Nisan Perşembe Çarpışma Dizisi Reyting;

18 Nisan Perşembe akşamı yayınlanan ve son bölüm olarak bilinen bölümden de anlaşılacağı gibi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başarısı, Jet Sosyete dizisinin güzel reyting almasına rağmen Final yapıyor olması ve Dijital platformlara taşınıyor olması dikkati üzerine çekti normal olarak ta Çarpışma reytinglerde diplere doğru geriledi.

11 Nisan Perşembe Çarpışma Dizisi Reytingleri;

11 Nisan akşamı da Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV de Çarpışma dizisinin önüne geçmişti.

Durum reytingler de de bu olunca Çarpışma dizisinin Final yapıyor olması da çok şaşırtıcı gelmiyor açıkçası arkadaşlar, bir diğer konu ise Kıvanç Tatlıtuğ’un bir yaz dizisi projesine mi katılacağı yoksa yeni sezon da yeni bir proje de olacağı dedikoduları da yok değil. Detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2019