Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti Adresi

Merak ettiğiniz Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti Adresi konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti…. Ay yapım’ın yeni projesi olan Çarpışma için hazırlıklar devam ediyor. Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı dizi sete çıkmaya hazırlanıyor.

Çarpışma dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu oldu. Kıvanç Tatlıtuğ dizide polis Mahir rolünü canlandıracak. Elçin Sangu ise problemli bir evliliği olan ve kızı için yeni bir hayat kuran Zeynep’i canlandıracak. Elçin Sangu dizide bankacı rolünde. Melisa Aslı Pamuk Zeynep’in avukatı Cemre rolünde olacak. Alperen Duymaz hırsızlıktan hüküm giymiş Kerem’i canlandıracak.

Bu dört ismin hayatı bir trafik kazası ile birleşecek. Bu trafik kazası ile arabalar çarpışınca 4 oyuncunun hikayesi de birleşecek ve olaylar başlayacak. Çarpışma dizisine Erkan Can da dahil oldu. Sevtap Özaltun’dan sonra İsmail Demirci, Efecan Şenolsun, Hakan Kurtaş ve Merve Çağıran da Çarpışma dizisine dahil olan oyuncular arasında yer alıyor.

çarpışma dizisi nerede çekiliyor hangi yol

Çarpışma dizisinin senaryosunu Ali Aydın yazıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Mahir rolünde yer alacağı dizide Mahir’in eşi Aslı’yı canlandıran isim Sevtap Özaltun olacak. Cemre’nin nişanlısı Demir rolünü Hakan Kurtaş, Kerem’in yakın arkadaşı Yakup rolünü Efecan Şenolsun, Zeynep’in eşi Galip rolünü ise İsmail Demirci, Kerem’in sevgilisi Meral rolünü de Merve Çağıran canlandıracak.

Çarpışma dizisi karakterleri bilgileri bu şekilde. Bir diğer merak edilen konu ise Çarpışma dizisinin nerede çekildiği oluyor. Çarpışma dizisi aksiyon ve polisiye üzerine yayınlanacak. Bu yüzden de çoğunlukla aksiyon dolu sahneler olacağı için İstanbul’un çeşitli semtleri kullanılacak. Henüz tam bir adres elimizde bulunmadığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Ancak İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekileceğini biliyoruz.

Sizlere yeni bilgileri paylaşmak için konumuzu güncelleyeceğiz. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Çarpışma ile ilgili yeni bilgileri öğrenmek için konumuzu takip ediniz.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Ssangu’nun başrol oynayacağı Çarpışma dizisi sizce izlenir mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Çarpışma dizisi nerede çekiliyor hangi yol neresi nerede çekildi çarpışma konusunda yazmaya devam edeceğiz.. Çarpışma dizisi nerede sorusuna önce kazanın yapıldığı yeri öğrenerek başlamak istiyoruz. Çarpışma dizisi nerede hangi yolsa yapılan kaza ile başladı çarpışma sonrasında yaralı ve ölü var mı yoksa hepsi yeni bir hikayenin başlangıcında mı?
çarpışma dizisinin çekildiği yer nereler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2018

Dizi Haberleri