Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti Adresi

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti…. Ay yapım’ın yeni projesi olan Çarpışma için hazırlıklar devam ediyor. Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı dizi sete çıktı ve 22 Kasım perşembe ekrana gelmeye hazır. Çarpışma‘nın çekim yerleri merak ediliyor nerede yapılıyor diye? Çarpışma dizisi genel olarak İstanbul ilimizin sınırları içerisinde çekimleri yapılıyor.

İstanbul’un güzel mekanlarından Sarıyer ilçesinde çekildiğini belirtelim hemen. Çarpışma dizisinde Mavi beyazlı takım Sarıyer spor‘un adının çokça geçtiği dizi için Sarıyer en önemli mekanlar arasında yer alıyor. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ stadyum sahneleri Sarıyer Spor tesislerinde çekildi ve oldukça renkli görüntüler elde edildi.

Çarpışma dizisinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu oldu. Kıvanç Tatlıtuğ dizide polis Mahir rolünü canlandıracak. Elçin Sangu ise problemli bir evliliği olan ve kızı için yeni bir hayat kuran Zeynep’i canlandıracak. Elçin Sangu dizide bankacı rolünde. Melisa Aslı Pamuk Zeynep’in avukatı Cemre rolünde olacak. Alperen Duymaz hırsızlıktan hüküm giymiş Kerem’i canlandıracak.

Bu dört ismin hayatı bir trafik kazası ile birleşecek. Bu trafik kazası ile arabalar çarpışınca 4 oyuncunun hikayesi de birleşecek ve olaylar başlayacak. Çarpışma dizisine Erkan Can da dahil oldu. Sevtap Özaltun’dan sonra İsmail Demirci, Efecan Şenolsun, Hakan Kurtaş ve Merve Çağıran da Çarpışma dizisine dahil olan oyuncular arasında yer alıyor.

çarpışma dizisi nerede çekiliyor hangi yol

Çarpışma dizisinin senaryosunu Ali Aydın yazıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un Mahir rolünde yer alacağı dizide Mahir’in eşi Aslı’yı canlandıran isim Sevtap Özaltun olacak. Cemre’nin nişanlısı Demir rolünü Hakan Kurtaş, Kerem’in yakın arkadaşı Yakup rolünü Efecan Şenolsun, Zeynep’in eşi Galip rolünü ise İsmail Demirci, Kerem’in sevgilisi Meral rolünü de Merve Çağıran canlandıracak.

Çarpışma dizisi karakterleri bilgileri bu şekilde. Bir diğer merak edilen konu ise Çarpışma dizisinin nerede çekildiği oluyor. Çarpışma dizisi aksiyon ve polisiye üzerine yayınlanacak. Bu yüzden de çoğunlukla aksiyon dolu sahneler olacağı için İstanbul’un çeşitli semtleri kullanılacak. Henüz tam bir adres elimizde bulunmadığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Ancak İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekileceğini biliyoruz.

Sizlere yeni bilgileri paylaşmak için konumuzu güncelleyeceğiz. Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Çarpışma ile ilgili yeni bilgileri öğrenmek için konumuzu takip ediniz.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Ssangu’nun başrol oynayacağı Çarpışma dizisi sizce izlenir mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Çarpışma dizisi nerede çekiliyor hangi yol neresi nerede çekildi çarpışma konusunda yazmaya devam edeceğiz.. Çarpışma dizisi nerede sorusuna önce kazanın yapıldığı yeri öğrenerek başlamak istiyoruz. Çarpışma dizisi nerede hangi yolsa yapılan kaza ile başladı çarpışma sonrasında yaralı ve ölü var mı yoksa hepsi yeni bir hikayenin başlangıcında mı?

Çarpışma dizisinin çekildiği yerler mekanlar neresi nerede dizi çekiliyor?
çarpışma dizisinin çekildiği yer nereler

Çarpışma‘nın çekimleri merak ediliyor nerede yapılıyor diye? Çarpışma dizisi genel olarak İstanbul ilimizin sınırları içerisinde çekimleri yapılıyor. Çarpışma dizisi hangi Mahalle ve stadyum civarında çekildi? sorusuna çekimlerin İstanbul’un güzel mekanlarından Sarıyer ilçesinde çekildiğini belirtelim hemen. Çarpışma dizisinde Mavi beyazlı takım Sarıyer spor‘un adının çokça geçtiği dizi için Sarıyer en önemli mekanlar arasında yer alıyor.

Çarpışma Dizisi nerede çekiliyor Kıvanç tatlıtuğun sahneleri neresi

Çarpışma Dizi çekimleri Sarıyer ilçesinden farklı yerlerde gerçekleşecek olursa buradan ayrıca yazacağız. Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi Çarpışma ile zorlu bir günde bakalım nasıl bir sonuca ulaşacak. Çarpışma dizisi nerede çekildi konumuz yeni bölümler yayınlandıkça güncellenecek ve Çarpışma setinin hangi il ilçe mekanlar olduğu hangi bölgelerde setin kurulduğuna dair yeni bilgiler sizlerle güncel olarak paylaşılacaktır. Sizlerde bildiğiniz veya gördüğünüz Çarpışma dizisi çekim yerlerini aşağı yazabilirsiniz..

Çarpışma dizisinin çekildiği yer yemek yedikleri mekanlar neresi:

Çarpışma dizisinin çekildiği yer neresi

Çarpışma dizisinin hangi stadyumda çekildi Mekan neresi: Sarıyer Spor stadı Çarpışma dizisi nerelerde çekildi hangi mekanlar Çarpışma dizisi nerelerde çekildi hangi mekanlar

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor İl İlçe Semti Adresi (2 Yorum)

  1. İnşallah perşembe akşamı izliyecem fragmanlardan izledim kadarı ile güzel ve heyecanlı bir dizi başarılar diliyorum bütün emeği geçenlere.

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2018