Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı

Merak ettiğiniz Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı… Çarpışma dizisi Ay Yapım’ın iddaalı projelerinden birisi. Bu sezon Ay Yapım sürekli başarılı yapımlarla televizyonda yer aldı. Bunlarda bazıları Ufak Tefek Cinayet ve Çukur. İkisi de yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralarda yer alıyor.

Şimdi Ay Yapım yine iddaalı bir projenin hazırlıklarını tamamlıyor. Dizinin tam adı netleşmese de kod adı Çarpışma. Çarpışma dizisi için ünlü oyuncularla görüşülmeye başlandı bile. Çarpışma dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı henüz belli değil. Senaryosu tamamlanmış olan dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ediyor.

Çarpışma dizisinin konusu da oyuncuları şuan net değil. Netleşen bilgilerle konumuz güncellenecektir. Çarpışma dizisi yakında hangi kanalda başlayacağı ve diğer bilgiler gelecektir. Ay Yapımın projeleri genel olarak beğenilir ve tutar. Bakalım bu projede de aynı başarıyı gösterecek mi?

Yapımcılığını Ay Yapım – Kerem Çatay’ın üstleneceği yeni dizi Çarpışmadan detaylar gelmeye başladı bile.. Çarpışma Dizisi yönetmenliğini Hilal Saral yapacak ve dizi yeni sezona yetiştirilmeye çalışılacak. Çarpışma Dizisi senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme alacağı bildirildi.. “Çarpışma” dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı şimdilik belirsizliğini korurken elimize gelen yeni bilgilere göre “Çarpışma” Show TV’nin yeni sezon dizi listesinde yer alıyor. Hatta gün olarak da Salı belirlenmiş durumda..

Son dakikada bir değişim olmazsa “Çarpışma” dizisi Yeni Sezonda Salı günleri Show TV ekranlarında yer alacak. Çarpışma Dizisi haberleri sitemizde sizlerle buluşmaya devam edecek..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri Fragmanı (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018