Çarpışma Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Karakterleri Kim Kimdir

Çarpışma Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Karakterleri Kim Kimdir? Çarpışma dizisi Ay Yapım yapmcılığında yayınlanacak. Çarpışma dizisi yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak. Çarpışma dizisi bilgilerini oyuncuları ve karakterlerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Çarpışma dizisi başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk paylaşıyor. Çarpışma dizisi dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla başlıyor. Fragmanda aslında çarpışan arabalar değil hayatlarımızdı sözü akıllara kazındı şimdiden.

Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Kadir’, Elçin Sangu’nun ‘Zeynep’, Onur Saylak’ın ‘Veli Cevher’, Alperen Duymaz’ın ‘Kerem’, Melisa Aslı Pamuk’un ‘Cemre’karakterlerini canlandırıyor. Çarpışma dizisinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken senaryosunu Ali Aydın yazıyor.

Çarpışma Kadir Adalı Kimdir Nasıl Biri? Kıvanç Tatlıtuğ;

Çarpışma dizisinde Kadir İstanbul Organize Şube’de başkomiserdir. Kadir evlidir, bir kızı vardır. Kadir işkoliktir ve yakında emniyet müdürü olacağını herkes bilir. Aynı zamanda Sarıyersporun amigosudur. Amigoluk yaptığında kendini mutlu hisseder. Herkesi sahiplenir ailesi gibi görür. Ailesi olmadığı için sevdikleriyle kardeş abi bağı kurar. Ancak yaşadığı olay sonrasında kaderi acı bir şekilde değişir.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir? 1983 yılında Adana’da doğdu. Basketbolcu almak tek hayaliydi ve Ülker Basketbol’da 2 yıl forma giydi sonrasında Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta basket oynadı. Ama geçirdiği sakatlık sebebiyle basketi bırakmak zorunda kaldı. 2002 de Best Model Of Turkey de yarışıp kazanan Kıvanç Tatlıtuğ sonrasında Best Model Of World yarışmasında da birinci oldu. Gümüş, Aşkı Memnu, Menekşe ile Halil, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel … gibi bir çok başarılı projede yer aldı.

Çarpışma Zeynep Tunç Kimdir Nasıl Biri (Elçin Sangu);

Zeynep banka müdiresidir. Bankadaki mesleğinde başarılı olsa da bu onu hayatta başarılı kılmıyor. Zeynep aslında çok korkar biridir ancak bunu kimseye belli etmez. Yetimhanede büyüdüğü için korku çocukluktan beri içinde olan bir duygudur. Evin kapısını hemen kilitler arabaya bindiğinde tüm kapıları kilitler gibi. Sahip olduğu şeyleri kaybetmekten çok korkar. Kızı hariç bu dünyadaki herkes tehlikedir onun için. Eşi Galip’le de ayrılığın eşindedir ancak yalnız kalmaktanda korkmaktadır.

Elçin Sangu Kimdir? 1985 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Mersin Üniversitesi opera bölümünde okudu. Sahne oyunculuğu yapmaktaydı. Sonra reklamlarda rol aldı. Ve başrolünü Barış Arduç’la paylaştığı Kiralık Aşk dizisi ile ünlendi. Öyle Bir Geçer Zamanki, Aşk Kaç Beden Giyer, Bir Aşk Hikayesi gibi dizilerde rol aldı.

Çarpışma Veli Cevher Kimdir Nasıl Birisi?

Veli Cevher karanlık dünyanın büyük işler çeviren karanlık simalarından biridir. Veli Cevher çok zeki biridir. Onu kimse bulamaz sürekli hat değiştirir dinlenmesi imkansızdır. Kimseye güvenmez acımasız ve merhametsizdir. Çarpışma dizisinin kilit isimleri arasındadır.

Onur Saylak Kimdir? 1977 Ankara doğumludur. Üniversitede de tiyatro topluluğuna katıldı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. Ankara Devlet Tiyatrolarında Getto ve Üç Kuruşluk Opera oyunlarında, ve Bilkent Tiyatrosunda Nazım Hikmet’in Her Şeye Rağmen ve TED Koleji’nde tiyatro yönetmeni olarak da çalıştı. Gönülçelen, Ağır Roman Yeni Dünya, Hatırla Gönül ve son olarak Vatanım Sensin gibi başarılı yapımlarda rol aldı.

Çarpışma Cemre Gür Kimdir Nasıl Biri Karakteri (Melisa Aslı Pamuk)

Cemre sevgiden mahrum büyümüştür. Bu duyguyu hiç tatmaması onu çok üzer. Bu sevgi duygusunu sevgilisi olan Demir’de bulduğunu zanneder ancak yanılmıştır.Ancak ondan ayrılmaya da cesareti yoktur. Demir’i seviyor gibi yapmak onu çok yıpratır. Bu sevgi mahrumiyetinin sebebi de annesiz büyümektir. Annesi olmadığı için de asıl sevgiyi tatmamış. Yanlış sevgilerle avunmaktadır.Amerikaya gidip Yüksek lisans yapmakta kaçmasının bahanesidir.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? 1992 yılında Hollanda’da doğan oyuncu 2011 yılında Miss Turkey’de birinci olmuştur. Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda, Düş Bahçesi dizilerinde rol almıştır.

Çarpışma Kerem Korkmaz Kimdir Nasıl Biri? Alperen Duymaz

Kerem babasını bıçaklama suçu ile 5 yıl hapis yatmıştır. Kerem’in hayali vardır. Hapisten çıkıp sevgilisi olan Meral ile evlenip çocuk sahibi olmak. Çünkü onunda ailesi olmamıştır ve kendi ailesini kurup onlara sahip çıkmak en büyük isteğidir. Onun bu hayallerini gerçekleştirmiş olan Kadir abisi onun en büyük idolüdür.
Alperen Duymaz Kimdir? 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Tatlı Küçük Yalancılar ilk dizisi olup sonrasında Acı Aşk , Bodrum Masalı ve son olarak Çukur dizisinde rol almıştır.

Çarpışma Selim Kimdir? Mustafa Uğurlu Bilgileri

Selim avukatlık yapmaktadır. Eski kulüp başkandır. Aslında bu onun görünen işidir. Aslında danışmanlık adı altında büyük isimlerin kara paralarını aklar. Asıl servetini bu sayede kazanmıştır. Yer altındaki karanlık insanlar Selim’i severler ve saygı duyarlar. Şiddeti belayı sevmez sakin ve soğukkanlıdır.
Cemre onun kızıdır. Karısını Cemre küçük yaştayken kaybettiği için Cemre’ye çok düşkündür. Belma ise ikinci baharını yaşamaktadır.

Çarpışma Belma Kimdir? Karakteri (Rojda Demirer)

Çok zeki bir kadındır. Kendisinden 15 yaş büyük olan Selim’le de bu yüzden evlenmiştir. Demir’le gizli bir ilişkisi vardır. Belma kadınlığını her fırsatta kullanır. Bu onun en büyük silahıdır. Cazibesi giyimi karizması ile erkeklerin dikkatini çekmeyi başarır. Demir’e sırılsıklam aşıktır. Selim ile olan evliliğinde eksik olan aşk ve tutkuyu Demir ile gidermektedir. Köşeye sıkışırsa her türlü kurtulmayı bilir ve gözü karadır.

Çarpışma dizisi Meral Kimdir? Merve Çağıran

Meral güzel genç bir kızdır. Yaşamayı seven ve ölümden korkan biridir. İstediklerini almak için gerekirse her şeyini ortaya koyar. Kadınlığını da kullanır. Kerem hapise girince Yakup’un ona karşı ilgisini geri çevirmez. Çünkü ailesi ile yaşadığı evi beğenmez ve bir an önce oradan kurtulmak ister. Hissettiği duyguları kimseye sezdirmeden içinde yaşar.

Çarpışma dizisi Demir Kimdir? (Hakan Kurtaş)

Çok hırslı bir avukattır. Başarısız olmaya tahammülü yoktur. Selim’in avukat şirketinin en büyük avukatlarından biridir. Bu güne kadar hiç bir davayı kaybetmemiştir. Bütün eğitim hayatı boyunca hep dereceyle bitirmiş başarılı olmuştur. Tüm ilişkilerini menfaat üzerine kurar. Selim Gür onun idolüdür.

Çarpışma Galip Kimdir Karakteri; (İsmail Demirci)

Çarpışma dizisinde Galip güçlü gibi görünen ancak zayıf karakterli biridir. Zaaflarının ve alışkanlıklarının kurbanıdır. Korktuğunda her şeyi feda edebili. Düzenli bir hayat istemez. Kumarı çok sevmektedir. Hatalarının farkında olsa da onları düzeltmek yerine onlarla yaşamaya alışmayı tercih eder.

Çarpışma Haydar Kimdir Karakteri? (Erkan Can)

Haydar Adanalıdır. Taşkın delidolu birisidir. Ani söylemleriyle kalp kırsa da düzeltmeyi bilir sonrasında. Evlidir ve iki kız çocuğu vardır. Vazifesinde yükselme hırs gibi bir durum söz konusu değildir. Çalışanlarının her sıkıntısına koşar. Yemeğe karşı düşkünlüğü vardır. Bu yüzden de kalbinde 3 stent takılıdır. Çalışanları arasında en çok Kadir’i sever ve onu oğlu gibi görür.

Çarpışma 22 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile Show TV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018