Çarpışma Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak Show Tv’de?

Show TV’nin perşembe akşamları başlayan yeni dizisi ‘Çarpışma’nın tekrar bölümlerini ne zaman olacağı merak ediliyordu ve sonunda Çarpışma dizisinin tekrarları yeniden ne zaman hangi gün ve saatlerde ekrana gelip yayınlanacağı belli oldu! Show tv de 22 Kasım perşembe günü başlayan dizi ilk bölümü ile nefesleri kesmiş ve oldukça ciddi bir izlenme oranı yakalamıştı.

Çarpışma Dizisi yeniden hangi günlerde ve saat kaçta ekrana gelecek Show tv den aldığımız günce yayın akışları ile sizlere aktarmaya çalışacağız. Çarpışma Dizisinin yeniden hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını ve tekrar bölümlerinin hangi günlerde Show tv de ekrana gelip izleyemeyen seyirciye ulaşacağı belli oldu ve biz burada sizlere sürekli güncel bilgileri paylaşacağız.

Çarpışma Dizisi Tekrarları Yeniden Ne Zaman Hangi GünÇarpışma Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak Show Tv’de?

Çarpışma Dizisi hakkında kısa bilgiler: Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Çarpışma Dizisinin senaryosunu Ali Aydın kaleme alıyor. Perşembe akşamları Show tv de yayınlanacak olan Çarpışma isimli dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Sevtap Özaltun, İsmail Demirci, Rojda Demirer, Hakan Kurtaş ve Erkan Can gibi isimler yer alıyor.

Çarpışma” dizisi Perşembe akşamı Show TV’de 1. Bölümü ile ekrana geldi. Peki Çarpışma dizisinin tekrar bölümleri hangi günlerde ve saat kaçta ekrana gelecek işte sizler için hazırladığımız güncel bilgiler:
Çarpışma İlk Bölüm PERŞEMBE: Saat: 20.00
Çarpışma 1. Bölüm tekrarı PERŞEMBE: 22.30 | 01.15
Çarpışma bölüm tekrarı yeniden CUMA Saat: 00.15
Çarpışma tekrarı CUMARTESİ: 15.00 | 00.15
Çarpışma dizisi Son Bölüm tekrarı PAZAR: 20.00

Çarpışma Dizisi Tekrarı gün ve saatleri burada

İlerleyen günlerde Çarpışma dizisi ile ilgili yeniden düzenleme yapılabilir. Dizinin tekrar günlerindeki Saat değişebilir, Çarpışma dizisinin en son bölümüne dair yeni tekrar günlerini burada sizlere en güncel şekilde sunmaya çalışacağız. Çarpışma dizi tekrarı burada..Eğer Show tv Çarpışma dizisinin tekrar günlerini ve yayınlanacağı saatleri değiştirirse Yayın akışı güncellendikçe bizde içeriğimizi yenileyip tekrar günleri ve saatlerini bu sayfamızdaki konuya ekleyeceğiz.

Kıvanç Tatlıtuğ Çarpışma Dizisi Tekrarları Yeniden Ne Zaman Hangi Günlerde Saat Kaçta Yayınlanacak Show Tv’de?Çarpışma Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler show tvde

Çarpışma Dizisini izleyemeyen yada yeniden izlemek isteyen seyircilerimiz için bilgileri kısaca yeniden yazalım: Çarpışma dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta?
Çarpışma PERŞEMBE: 22.30 | 01.15
Çarpışma CUMA Saat: 00.15
Çarpışma CUMARTESİ: 15.00 | 00.15
Çarpışma tekrarı PAZAR: 20.00

Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu Bilgileri 

Çarpışma Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Hakkında Bilgiler için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çarpışma Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Saat Kaçta Yayınlanacak Show Tv’de? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2018