Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir? Bilgileri Son Dizileri (Onur Saylak)

Çarpışma dizisi henüz yayınlanmaya başlamadan kadrosuna yeni isimler dahil etmeye başladı. Çarpışma dizisinin yeni oyuncusu kimdir? Çarpışma dizisi kasım ayında ShowTV ekranlarında yayınlanacak. Çarpışma dizisi başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Elçin Sangu. Ünlü başrol oyuncuları ile Çarpışma dizisi yakın zamanda başlayacaktır.

Çarpışma dizisi yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Uluç Bayraktar, senaristliğini Ali Aydın üstleniyor. Çarpışam dizisi başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Sevtap Özaltun, İsmail Demirci, Hakan Kurtaş, Mustafa Uğurlu ve Erkan Can yer alıyor. Çarpışma dizisinin kadrosuna yeni katılan isim de başarılı oyuncu Onur Saylak oldu.

Onur Saylak Çarpışma dizisinin kilit isimlerinden biri olan Veli Cevher’i canlandıracak. Onur Saylak Kimdir? Veli Cevher karakteri bilgileri;

1977 yılında doğdu. Aslen Ankaralı olan oyuncu üniversite eğitimini ODTÜ fizikte okudu. Üniversiteden ayrılarak Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde okudu. Üniversiteye devam ederken tiyatro kulüplerine etkin olarak katıldı. Amatör olarak tiyatro oyunlarında yer aldı. Daha sonra oyunculuk hayatına devam etmek istedi ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı. Bilkent Üniversitesi’nde eğitim gördüğü sürede Ankara Devlet Tiyatrolarında Getto ve Üç Kuruşluk Opera oyunlarında ve Nazım Hikmet’in Her Şeye Rağmen adlı oyunu da dahil birkaç tiyatro oyununda yer aldı.

Pek çok dizi projesinde yer alan Onur Saylak, Kod Adı dizisiyle izleyici kitlesini genişletti. TED Koleji’nde tiyatro yönetmenliği yaptı. Müzikal tiyatrolarla da ilgilendi. Sesinin güzelliğini tiyatrolarda şarkı söyleyerek değerlendirdi. TRT 2 kanalında Hadi Gidelim isimli bir gençlik programı sunduç Farklı sanat dallarıya ilgilendi.

Onur Saylak 2008 de Sonbahar filmiyle sinema dünyasına adı attı. Sonbahar filmi en iyi film seçilmişti 15. Altın Koza film festivalinde. Sonrasında Güz Sancısı filminde rol aldı. 2009 yılında Yılmaz Güney Özel Ödülünü alan Denizden Gelen filminde başrol oynadı.  Onur Saylak 2011 yılında evlendiği Tuba Büyüküstün ile 6 yıl evli kaldı. Bu evlilikten ikiz kız çocukları var.

Onur Saylak yer aldığı projeler; Kod Adı, Ağır Roman Yeni Dünya, Gönülçelen, Vatanım Sensin, Asi, Nefes, Sensiz Olmaz, Hayat Ağacı, Hatırla Gönül..

Çarpışma Onur Saylak Veli Cevher karakteri kimdir?

”Çarpışma” Kasım’da Show TV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2018