Çarpışma yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Dizi devam edecek mi?

Çarpışma yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizi devam edecek mi?

 

Çarpışma dizisi 30 Mayıs Perşembe 24. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalarda Çarpışma dizisinin yeni sezonda olmayacağını dizinin final yapacağı belirtiliyor. Dizi severleri Çarpışma 2. sezon ne zaman yayınlanacak ? Çarpışma 2. sezon olacak mı? sorularını sormaya başladılar….

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, ve Alperen Duymaz’ın yer aldığı Çarpışma dizisi iddialı bir çıkışla Show TV de başlamış fakat istediği reytingleri bir türlü alamamıştı ve dizi ekibinden kötü haber geldi.Çarpışma 30 Mayıs 24.Bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek . Dizi 30 Mayısta yapılacak olan Final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlandığı bugünlerde dizinin final fragmanın yayınlanması ile Çarpışma dizisinin 2. sezonun yayınlanmayacağı da kesinleşmiş oldu. Çarpışma dizisinin perşembe akşamları aldığı bu kötü reytingler ikinci sezonun olmayacağını düşündürüyordu Çarpışma dizisinin mart ayının sonunda aldığı kötü reytingler nedeniyle 30 Mayıs‘ta ekranlara veda edebileceği kesin olarak açıklandı.

Çarpışma Dizisinin Konusu Nedir ?

Eşini ve kızını kendisine kurulan bir tuzakta kaybedecektir. Kızının ve eşinin kendisi yüzünden öldüğünün farkında olan Kadir Adalı derin bir hüzün içerisine girecektir. Yaşadığı acı olayın ardından girdiği  ruhsal bunalım yüzünden Kadir kendi yaşamından vazgeçme noktasına gelmiştir ve bu ruh halindeyken aracının direksiyonuna geçen Kadir  bir trafik kazasına karışacaktır ve karıştığı trafik kazası sonucu hayatı değişecektir. Bir trafik kazası sonucunda dört aracın çarpışması ile dört kaderin birleşmesini anlatır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019