Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi ‘Karakomik Filmler’ Geliyor!

Cem Yılmaz‘ın o çok beklenen, tek seansta 2 film izleyeceğimiz Karakomik Filmler 18 Ekim‘de beyaz perdeyle kavuşuyor! Karakomik Filmler 1, ”İki Arada” ve ”Kaçamak” adlı 2 filmi bir arada topluyor. Hatta Cem Yılmaz, bu iki filmi aynı fragman altında toplamayıp onlara ayrı ayrı fragmanlar çekip yayınladı. Gelin şimdi filmin detaylarına bakalım…

Karakomik Filmler

Beyaz Perdeye İlk kez Yansıyacak Olan Film ”İki Arada” Konusu Nedir?

Arabalı vapurda çalışan Metin’in hüzün dolu hayat hikayesine tanık olacağız. İki Arada’yı beyaz perdede 1 saat boyunca izleyeceğiz.  Fragmanından anlaşıldığı gibi bu bir drama filmi. Cem Yılmaz’ın komedi filmlerine aşina olsak da bu onun ilk dram filmi değil.  Örneğin İftarlık Gazoz filminde hem gülüp hem ağlamıştık. İftarlık Gazoz, Cem Yılmaz’ın dram filmlerinde de ne kadar başarılı olduğunu bize kanıtlamıştı. İki Arada‘nın da en az onun kadar başarılı olacağına eminiz.

İki Arada

2 Arada filminde Bala Atabek, Umut Kurt, Cem Davran, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz, Ozan Güven, Cemre Ebuzziye ve Cem Yılmaz oynayacak.

Zafer Algöz

Bala Atabek

Cem Davran

Cem Yılmaz

Ozan Güven

Cemre Ebuzziye

Umut Kurt

Uraz Kaygılaroğlu

İşte Cem Yılmaz’ın Merakla Beklenen Dram Filminin Fragmanı…

Bolca Hüznün Arkasından Gelen Bir Komedi Filmi: ”Kaçamak”! İşte Konusu

Cem Yılmaz, izleyicilerini bolca hüzünlendirdikten sonra ”Kaçamak” filmi ile 1 saat boyunca kahkahalara boğmayı tercih etmiş. Kaçamak’ta, eşlerinden habersiz keyif çatmak isteyen erkeklerin, felekten bir gece çalalım düşüncesiyle kadınlarla buluştukları, içip eğlendiklerini göreceğiz. Fakat keyifleri çok uzun sürmeyecek. Çünkü  beklemedikleri bir anda uzaylılarla karşılaşacaklar. Cem Yılmaz, yine Türkiye ekranlarında pek görmediğimiz, G.O.R.A tadında bir bilim kurgu filmi ile karşıma geliyor.

Kaçamak

Kaçamak filminde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Alişan Uğur ve Sami Hamidi oynayacak. Sami Hamidi’yi uzaylı olarak göreceğiz. Ve Sami Hamidi’ye her çekimde 8 saatlik uzaylı makyajı yapıldı.

Cem Yılmaz

Zafer Algöz

Özkan Uğur

Necip Memili

Sami Hamidi

Nilperi Şahinler

Alişan Uğur

Can Yılmaz

İşte Karakomik Filmler’in İkinci Filmi Kaçamak’ın Fragmanı

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler’in Sadece Oyuncusu Değil!

Cem Yılmaz, Karakomik Filmler‘in üzerine epeyce düştü. Neredeyse her şeyiyle birebir ilgilendi. Cem Yılmaz filmin hem yönetmeni, hem senaristi hem oyuncusu, hem de yapımcısı! Cem Yılmaz’ın CMYLMZFikirsanat adlı yapım şirketi ile NuLook adlı şirketin ortaklaşa ürettiği bu filmin dağıtımını ise UIP yapıyor. Üstüne üstlük filmin tahminen birkaç sonra 2.’si çıkacak. 2020 Ocak ayında vizyona gireceği tahmin edilen ”Karakomik Filmler 2”de 2 ayrı filmden oluşacak.

Karakomik Filmler

Filmin İçinde Dev Bir Kadro Var!

Cem Yılmaz, her zamanki gibi çektiği filminde dev oyuncuları seçmiş. İki filmde de  Cem Yılmaz göreceğiz. Onların dışında bazı oyuncuları da iki filmde göreceğiz. Aynı oyuncular farklı karakterleri canlandırarak. Filmin kadrosunda Zafer Algöz, Ozan Güven, Necip Memili, Özkan Uğur, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt, Özge Özpirinççi ve Cem Davran gibi isimler yer alıyor.

Karakomik Filmler

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.