Ana sayfa Yeni Diziler Cennet Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

Cennet Dizisi Haberleri Oyuncuları Konusu Özeti

7
0

2018-2019 Yeni sezonu için birbirinden farklı kanallar yeni dizileri yetiştirebilmek için olanca gücüyle ter döküyorlar.. Most Production ‘dan yeni sezonda yayınlanmak üzere 2 yeni bomba dizi ekranlara gelecek. Eylül sonunda okulların açılmasından hemen sonra ekrana gelmesi planlanan dizilerden birisi Cennet oldu..

Yeni dizi Cennet‘in hangi kanalda yayınlanacağı ve oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı netleşmese de başroller için teklif götürülün oyuncular belli oldu. Cennet dizisinin 2018 Eylül ayına yetiştirilmesi için hummalı bir çalışma başlatıldı. Ancak dizinin yapımcısı dışında yönetmeni senaristi ve oyuncu kadrosu henüz belli değil..

Cennet Dizisi Haberleri: Geçtiğimiz sezon hazırladığı Hayat Sırları dizisinde erken final yapmak zorunda kalan ve umduğunu bulamayan Most Yapımın 2018-2019 yeni sezon dizisi Cennet ile beklediğini bulabilecek mi izleyip göreceğiz zamanla..

Cennet dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Cennet dizisi için Leyla Tanlar ve Nur Fettahoğlu’na teklif götürüldü. Leyla Tanlar daha önce paramparça dizisindeki performansı ile oldukça beğenilmişti. Büyük ihtimal genç ve güzel oyuncu başrolde oynayacak.

Cennet Dizisi Konusu ve özetine dair henüz detaylı bilgiler elimize ulaşmadı. Yeni sezonda Drama dizisi olarak ekrana gelecek olan Cennet’in konusu ve detayları belli oldukça buradan sizlere yazacağız. Şimdilik teklif giden iki oyuncu var: Leyla Tanlar ve Nur Fettahoğlu sizlerde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..
Cennet Dizisi oyuncu kadrosu haberleri dizihaberitv

Bunu Görmelisin!  Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?

Cennet Dizisi Oyuncuları Leyla Tanlar ve Nur Fettahoğlu

Cennet Dizisi oyuncu kadrosu haberleri dizihaberitv

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here