Cennetin Gözyaşları 10 Haziran Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı?

Cennetin Gözyaşları 10 Haziran Pazar Neden Yok Final Mi Yaptı?… Cennetin Gözyaşları dizisi pazar akşamı final bölümü ile ekranlara gelecekti. Ancak pazar akşamı Kadir Gecesi olması sebebiyle Atv ekranlarında Nihat Hatipoğlu’nun sunacağı Kadir Gecesi Özel programı yayınlanacak. Bu yüden de Cennetin Gözyaşları dizisinin final bölümü bir hafta ertelendi.

Cennetin Gözyaşları pazar akşamı yayınlanacakken planlar değişti. Pazar akşamı saat 21.00’de yayınlanacak olan ‘Kadir Gecesi Özel’ yayını nedeniyle gelecek haftaya ertelendi. 17 Haziran pazar akşamı yayınlanması beklenen dizi bir aksilik olmaza yayınlanacak.

17 Haziran da Ramazan Bayramının 3. günü oluyor ancak yayın akışının değişeceğini zannetmiyoruz. Bu yüzden Cennetin Gözyaşları final bölümü 17 Haziran Pazar günü yayınlanacaktır. Cennetin Gözyaşları dizisi reytingleri düştü mü?

Cennetin Gözyaşları Neden Final Yapıyor?

Cennetin Gözyaşları dizisi uzun zamandır Atv ekranlarında yayınlanıyor. Bu sezon kendinden söz ettiren dizinin reytingleri de kötü değildi. Ancak son iki aydır reytinglerinde ki düşüş Atv yöneticilerini huzursuz etmiş olacak ki sezon finali yerine final kararı aldılar. Cennetin Gözyaşları dizisi final kararını siz nasıl buluyorsunuz? Sizce sezon finali yaparak yeni sezonda devam etse reytinglerinde düzelme olur muydu?

Cennetin Gözyaşları dizisi son bölümlerinde yaşananlar; Arzu, Cihan’la evlenmekten başka çaresi olmadığına inanıyordur. Kızları için kendi hayatını feda edecektir. Ancak Cennet ve Melisa buna izin vermek niyetinde değillerdir. Selim’in yardımıyla nikahı durdurmak için tehlikeli bir yola girerler. Kaya da Cihan’ı durdurmanın bir yolunu bulmuştur. Turan üzerinden bütün hesapları kapatmak ister ancak hesapları tutmaz.

Cennetin Gözyaşları dizisi final bölümü ile 17 Haziran pazar akşamı ekrana gelecektir. Cennetin Gözyaşları dizisinin başarılı oyuncu kadrosuna yeni projelerinde başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2018